fbpx
Україна
Мольфарка Олена Стеценко, за прогнозами якої стежать багато українців і не тільки, розказала про нове бачення, щодо війни з “сусідами”: які міста будуть звільнені до кінця року, та коли вирішиться питання по Криму

Мольфарка Олена Стеценко, за прогнозами якої стежать багато українців і не тільки, розказала про нове бачення, щодо війни з “сусідами”: які міста будуть звільнені до кінця року, та коли вирішиться питання по Криму.

Екстрасенс чітко бачить лише звільнення деяких українських територій до кінця 2022 року.

Екстрасенс та мольфарка Олена Стеценко впевнена, що повністю війна до кінця 2022 року не закінчиться.

Мольфарка пригадала час початку війни, коли давала свій перший прогноз одразу після початку повномасштабного вторгнення РФ, тоді вона говорила, що бойові зіткнення закінчаться через 93 дні. Мольфарка додала, що це, можливо, стосувалося столиці України, в якій вона перебуває. У Києві, зазначила Стеценко, саме в ці терміни ситуація заспокоїлася.

“Сказати, що війна закінчиться до Нового року? Ні, війна не закінчиться, вона буде продовжуватися. Зараз тільки починається перевага ЗСУ над російськими військовими… До Нового року будуть звільнені частково Запорізька та Херсонська області”, – прогнозує екстрасенс.

Мольфарка додала, що “гаряче” буде до Великодня 2023 року. А загалом атаки, напади триватимуть до 3,5 років. А на вирішення питання окупованому Криму, за її баченням, піде до 6 років.

Не буде легко, але все ж Україна Переможе. Всі українськім   території повернуться в “рідну гавань”.

Треба тільки вірити, та допомагати хто чим може ЗСУ! Наблизимо перемогу разом!

Слава Богу!

Слава Україні!

Слава ЗСУ!

Фото – скріншот з відео