fbpx
Світ
Молодша дочка “цього самого” президента, зробила процедуру вартістю майже 4300 доларів, яку полюбляє Кардашян. І ось дивина, не десь там, в своїй росії, а в Європі, яка їх так “пече”: вся в тата! (фото)

Молодша дочка “цього самого” президента, зробила процедуру вартістю майже 4300 доларів, яку полюбляє Кардашян. І ось дивина, не десь там, в своїй росії, а в Європі, яка їх так “пече”: вся в тата!

“Спецоперація “спецоперацією”, а похід до косметолога в однієї з дочок “головного” в росії за розкладом. І не десь, а в Європі, яка їм так не подобаються.

Повідомляється, що молодша дочка президента Катерина Тихонова пройшла процедуру підтяжки обличчя в Німеччині.

Як повідомляє німецька газета Bild, 35-річна Катерина Тихонова регулярно літає до Німеччини, щоби пройти цю косметичну процедуру, під час якої пацієнту роблять ін’єкцiї його власної плaзми. Плазму виділяють на спеціальному устаткуванні, що працює за принципом центрифуги. Називається така процедура омолодження плaзмоліфтинг, кажуть, її дуже любить зірка реаліті Кім Кардашян. Вартість процедури у Німеччині приблизно 3400 фунтів стерлінгів за сеанс (майже 4300 доларів), повідомляє Mirror.

Видання пише, що Тихонова також робила ін’єкції ботоксу та гіалуронової кислоти, щоб прибрати зморшки на лобі та зморшки навколо губ.

“Його дочка витратила тисячі євро на дивну косметичну процедуру — вона, як і її тато, хоче бути молодшою і жити вічно?”, — пишуть у західних ЗМІ про Тихонову.

Фото взято з мережі