fbpx
Суспільство
Молитва на повернення боргу і позбавлення від кредитів

Згідно зі статистичними даними, всього лише чверть населення жодного разу не користувалася кредитами, решта ж три чверті активно набирають кредитні борги.

Благополучно вибратися з подібної ситуації досить складно, а часто буває, що зовсім неможливо.

Сильна молитва від боргів і кредитів допоможе православній людині вибратися з «боргової ями». За полум’яним прохання потребують Божим угодників відбувається безліч чудес, в тому числі пов’язаних з матеріальними проблемами.

Молитви від боргів і кредитів

1. Про преблаженний святителю Спиридона! Умоли добросердя Чоловіколюбця Бога, нехай не засудить нас за беззаконнями нашими, але учинить з нами по милості своєї. Випроси нам, рабам Божим (імена), у Христа і Бога наше мирне безтурботне житіє, здоров’я душевне і тілесне. Визволи нас від усякого лиха душевних і тілесних, від усіх томлінь і диявольських наклепів.

Поминай нас перед престолом Вседержителя і умоли Господа, нехай дасть багатьох наших гріхів прощення, безбідне і мирне житіє нехай дасть нам, cмepті ж живота непосоромлена і мирних та й блаженства вічного в майбутньому веце сподобив нас, так невпинно возсилаємо славу і подяку Отцю і Сину і Духу святому, нині, і повсякчас, і на віки віків. Амінь.

2.  Добрий наш пастирю і богомудрий наставниче, святителю Христовий Миколу! Почуй нас грішних (імена), що моляться тобі і закликають на допомогу швидке заступництво твоє: побач нас немічних, звідусіль схоплять, усякого блага позбавлених і розумом від малодушності потьмарених.

Попилуйте, угоднику Божий, залишите нас в гріховних полоні бити, та не будемо в радість ворогом нашим і не помремо в лукавих діяннях наших.

Моли про нас недостойних Творче нашого і Владику, Йому ж ти зі безплотних лики предстоіші: милостива до нас сотвори Бога нашого в нинішньому житії і в майбутньому веце, та не віддасть нам по справою нашим і по нечистоті сердець наших, але по Своїй благості віддасть нам .

На твоє бо клопотання уповающе, твоїм заступництвом хвалимось, твоє заступництво на допомогу закликаємо, і до пресвятому образу твоєму припадаючи, допомоги просимо: спаси нас, угоднику Христовий, від зол знаходять на нас, та заради святих твоїх молитва не обійме нас напасти і не загрузнемо в безодні гріховності і в багні пристрастей наших.

Моли, святителю Христовий Миколу, Христа Бога нашого, нехай дасть нам мирне житіє і відпущення гріхів, душам же нашим порятунок і велику милість, нині і повсякчас, і на віки віків.

3. О свята всеблаженна мати Ксенія! Під дахом Всевишнього жила, ведена і укрепляемая Богоматір’ю, голод і спрагу, хлад і спеку, був зганьблений і гоніння зазнала, дар прозорливості і чудотворення від Бога Ти прийняла і під захистом Всемогушаго покоішіся.

Нині Свята Церква, яко запашний колір, прославляє тя: стоячи перед на місці поховання твого, перед образом твоїм святим, яко мерщій ти, сушею з нами, молимося тобі: прийми прохання наші і принеси їх до Престолу Милосердного Отця Небесного.

Яку відвагу до Нього імущих , випроси притекающим до тебе вічне спасіння, і на благая справи і починання наша щедре благословення, від усяких бід і скорбот позбавлення, стань святими твоїми молитвами перед Всемилостивий Спасителем нашим про нас, недостойних і грішних, допоможи.

Свята блаженна мати Ксенія, немовлята світлом Святого Хрещення озаріті і печаттю дару Духа Святого закарбувати, отроки і тієї дівчини в вірі, чесності, богобоязливості і цнотливість вихованням ти і успіхи в навчанні їм дарував; болящія і недугующія зціли, сімейним любов і злагода пошли, чернецтву подвигом добрим подвизатися сподоби і від зневаги захисти.

Пастирі в міцності духу утверди, народ і країну нашу в світі і безтурботний збережи, про позбавлених в передсмертний час причастя Святих Христових Тайн умоли: ти наша надія і сподівання, швидке услишаніе і позбавлення, тобі подяку віддаємо і з тобою славимо Отця і Сина і Святого Духа, нині і повсякчас, і на віки віків. Амінь.

Xернецтву подвигом добрим подвизатися сподоби і від зневаги захисти, пастирі в міцності духу утверди, народ і країну нашу в світі і безтурботний збережи, про позбавлених в передсмертний час причастя Святих Христових Тайн умоли: ти наша надія і сподівання, швидке услишаніе і позбавлення, тобі подяку возсилаємо і з тобою славимо Отця і Сина і Святого Духа, нині і повсякчас, і на віки віків. Амінь. 

Читайте також: Молитва на хороше ставлення свекрухи: на спокій в будинку, щоб не втручалась в сімейне життя і позбутися від причіпок, докучань

Підготовка до молитовного праці

Не кожна людина вступає в стіни Божого Храму з добрим серцем і чистими помислами.

Але для того щоб Христові Угодники почули зітхання стражденних, необхідно відмовитися від гордині, бути смиренним, мати добру і всепрощающую душу, світлі помисли і любов в серці.

Якщо людина згрішила – він зобов’язаний покаятися перед Богом у Таїнстві сповіді і тримати відповідь за свої вчинки.

Молитва на повернення боргу допоможе не тільки скинути з плечей важку ношу матеріальних обов’язків, а й вибрати шлях очищення душі, знайти віру в справедливість і доброту Христа.

Як правильно молитися

Молитовне прохання – це щира розмова людини зі святим, прохання про допомогу.

Важливо бути віруючим православним християнином, вести благочестиве життя, брати участь в церковних Таїнствах, звільнятися від накопичених гріхів.

1. Вимовляти прохання слід щиро, без обману і облуди.

2. Перед початком моління необхідно принести вибачення за свої гріхи, вчинені свідомо чи несвідомо.

3. Під час звернення до святого слід бути зосередженим на своїх словах, не відволікатися на сторонні розмови і думки (це підступи диявола, що мріє роздобути грішну душу).

4. Текст потрібно вимовляти чітко і ясно, з бажанням бути почутим.

5. Не варто зачитувати його слова про себе, це не принесе ніякої користі (читати потрібно пошепки або вголос).

6. Просити святого про допомогу потрібно не один раз, трапляється так, що людина чекає просимого кілька років.

7. Якщо ніяк не виходить домогтися бажаного, то не варто грішити, ганити Бога і втрачати віру – Господь обов’язково винагородить прохача за терпіння і смирення.

8. Бажано, крім молитви, читати 40 днів акафіст святому, але ця дія може осилити не кожен (на молитовний подвиг необхідно заручитися благословенням священика).

9. Під час постів акафіст читати не можна, але молитися потрібно щодня.

Звідки беруться борги і кредити

Звичайно ж, від нерозумного використання фінансів, часто в тому випадку, коли бажання витратити гроші вище можливості заробити їх достатня кількість.

Часто трапляється так, що людині зручно мати річ, яка, в реальності ще не вважається його особистим майном, адже товар куплений в кредит і «висить» борг у банку.

І раптом трапляється форс-мажор: людину звільняють з роботи, він тяжко хворіє і стає інвалідом. Він втрачає можливість спокійно спати, пропадає спокій в душі, його турбує сам факт наявності боргу, дзвінки з банку і загрози колекторських агентств.

Як вилізти з боргів і кредитів за допомогою молитов?

Православна церква не схвалює використання змов і язичницьких ритуалів. Традиційна молитва – головна зброя для боротьби з життєвими труднощами.

Звертатися з проханням можна як до самого Господа Бога, так і до святих, які протегують в тій чи іншій біді, а також до свого «іменним» святому.

Найголовніше умова при цьому – знати, що по вірі нашій отримаємо, і керуватися словами з Євангелія від Матвія (Мт., 7, 7): «Просіть, і дасться вам буде, шукайте, і знайдете, стукайте, і відчинять вам; бо кожен, хто просить одержує, хто шукає знаходить, а хто стукає відчинять ».

Є ще кілька рекомендацій, як поводитися з молитвою про позбавлення від боргів.

Мало хто з віруючих сприймають священні рядки церковнослов’янською мовою. Молитися можна своїми словами . Адже головне тут – ваше особисте звернення до Бога. Це може бути виглядати приблизно так:

«Помилуй мене грішного, Милостивий і Людинолюбний Господь! Змилуйся наді мною, грішним і окаянним людиною, в пристрастях і гріхах живуть.

Допоможи мені, Милосердний, віддати борги, поміняти свою діяльність, змінити своє життя, розрахуватися з усіма боргами своїми, вийти з печалі, зневіри і відчаю гріховного. Змилуйся, Істинний Єдиний Господь мій, Ісус Христос, Бог мій! Слава Тобі, Господи, і дякую Тобі за все! »

Читаючи молитву, треба звертатися з конкретним проханням, а не намагатися охопити всі свої проблеми одночасно.

Якими б своїми словами ви не зверталися до Небесним Силам, ніколи не звинувачуйте кривдників, не бажайте їм зла і не просіть про покарання за нанесену вам образу: ви просите тільки за себе!

Молитви не вимагають багатослів’я, зате вимагають щиросердності . Адже Богу важливіше почути ваше серце, ніж слова, і для нього важливіше щире «Господи, помилуй!», Ніж довга молитва, вимовлена серед суєтних думок.

Невигадані історій про позбавлення по молитвам безліч . І практично всі вони можуть характеризуватися словом «диво». Досить навести лише один приклад.

Хтось, взявши кредит, потрапив в такий стан, з якого, здавалося б, немає ніякого виходу: втратив роботу; зарплати дружини ледь вистачало на повсякденні потреби, і від безвиході чоловік дійшов до нервового зриву. Шляхи Господні привели його дружину в храм, і священик порадив їй молитися.

Про це ж вона попросила і всіх своїх рідних. Молитви і слізні прохання привели до неймовірних результатів: банк з цілком незрозумілих причин відкликав від боржника всі свої претензії.

Яким чином Господь все влаштував, відомо лише Йому одному. Чоловік вийшов з лікарні і дуже скоро знайшов гідну роботу. Хіба це не диво?

Кому і як молитися?

Всім тим християнам, хто зіткнувся з фінансовими проблемами, допомагає святитель Святий Спиридон . Протягом всієї своєї земного життя він зробив величезну кількість чудес. Чудеса ці тривають і нині.

Одним з найбільш шанованих святих – і не тільки в православ’ї – є Микола Чудотворець. Традиційно вважають, що він захищає мореплавцям, торговцям і купцям. До нього ж звертаються опинилися в нужді і скорботні.

Хоча і рекомендується звертатися з проханням до Господа або Його святим своїми словами, але багатьом простіше і зрозуміліше вимовляти традиційні тексти молитов, складених багато століть назад.

Сильна молитва, щоб повернути борги Спиридону Триміфунтському:

«Про преблаженний святителю Спиридона!

Умоли добросердя Чоловіколюбця Бога, нехай не засудить нас за беззаконнями нашими, але учинить з нами по милості своєї.

Випроси нам, рабам Божим (імена), у Христа і Бога наше мирне і безтурботне житіє, здоров’я душевне і тілесне. Визволи нас від усякого лиха душевних і тілесних, від усіх томлінь і диявольських наклепів.

Поминай нас перед престолом Вседержителя і умоли Господа, нехай дасть багатьох наших гріхів прощення, безбідне і мирне житіє нехай дасть нам, cмepті ж живота непосоромлена і мирних та й блаженства вічного в майбутньому веце сподобив нас, так невпинно возсилаємо славу і подяку Отцю і Сину і Духу святому, нині, і повсякчас, і на віки віків. Амінь. »

Молитва святому Миколаю Чудотворцю:

«Про Всесвятий Миколу, догоджаючи преізрядний Господній, теплий наш заступнику, і всюди в скорботах швидкий помічнику!

Поможи мені, грішному і смутному, в цьому житті, умоли Господа Бога дарував ми залишення всіх моїх гріхів, еліко згрішив від юності моєї, у всьому житії моєму, справою, словом, помислом і всіма моїми почуттями;

І під кінець душі моєї допоможи мені, окаянному, умоли Господа Бога, всього творіння Творче, избавити ма повітряних митарств і вічної муки; да завжди прославляю Отця, і Сина, і Святого Духа, і твоє милостиво предстательство, нині і повсякчас, і на віки віків. Амінь.»

Молитви читаються регулярно, бажано стоячи перед образами святих, до яких звертаєтеся. Старанна молитва допоможе позбутися від боргів і розрахуватися з кредитами, розібратися з іншими фінансовими проблемами.

Молитовне прохання до Богородиці:

«Владичице моя Пресвята Богородице, смиренно благаю Тебе, прийми молитву цю, до Тебе з глибини серця з великою вірою принесене і допоможи, будь ласка, мені, грішній (грішному) рабі (рабу) Божої (йому) (ім’я своє чи того, за кого молитесь), в (вказати прохання) і покрий мене і бізнес (або будь-яке інше справа) мій Твоїм чесним молитовного Покровом від всякого зла, біди і напасті. »

Молитовне звернення до святих – це зовсім не вимога послати величезні доходи або піднести на блюдечку готову реалізовану мрію.

Це скоріше прохання благословити вроджений хист, набуті знання і вміння молиться, щоб знайти правильний шлях у житті, де можна їх гідно застосувати на благо всіх.

А якщо Господь дає по молитві чудове вирішення проблеми, то це воля Творця, за яку треба невпинно дякувати Йому.

facebook