fbpx
Україна
Монатік звернувся до всіх небайдужих українців з особливим проханням

Монатік звернувся до всіх небайдужих українців з особливим проханням.

Артист підтримав українських пожежників та рятувальників і попросив народ допомогти героям, які рятують людей у гарячих точках.

На сторінці благодійної організації Ukrainian FireFighters Foundation у Facebook з’явилося відеозвернення Діми Монатіка до українців.

“Перемога України у цій війні – це не лише знищення окупантів наших рідних земель. Це врятовані життя українців та українок. Я від щирого серця дякую нашим героям-рятувальникам, нашим вогнеборцям. Які щодня рятують життя українців. Вони першими після обcтрілів та бoмбаpдувань приходять до нас на допомогу”, – каже Монатік.

Потрібно допомогти тим, хто на передовій нашої з вами безпеки. Благодійний проєкт Ukrainian FireFighters Foundation збирає гроші на засоби хімічного захисту та обладнання для пожежників. Підтримка наших героїв ДСНС дуже важлива! Тому що їхнє врятоване життя – це врятовані життя багатьох українців. Слава Україні!

Творці організації подякували артисту за допомогу:

“Дякую, MONATIK, за підтримку нашого благодійного проєкту. Віримо, що це звернення допоможе швидше зібрати необхідні кошти для закупівлі засобів хімічного захисту для пожежників та рятувальників!”

Фото – скріншот з відео