fbpx

Монетизація субсидій 2018: українцям напряму сказали, чого боятися

Програма оформлення монетизації почала діяти в Україні ще з 2017 року. Однак з нею було не все просто і зрозуміло.

Так, за даними Кабміну в 2017 році з 7,4 мільйонів субсидованих монетизація була виплачена 1,5 мільйонам осіб. Її сума безпосередньо залежить від зекономлених кубів газу і кіловат електроенергії.

Відтепер в Україні будуть перевіряти справжні доходи субсидантов і ті, хто приховує свої реальні можливості, будуть виключені з рядів.

Наголошується, що нова реформа передбачає монетизацію субсидій на рівні домогосподарств. Так, економні українці зможуть отримувати виплати на свої рахунки.

Читайте також: В УКРАЇНІ НАКЛАЛИ ЗAБOPOНY НА ЗАСТОСУВАННЯ І РЕАЛІЗАЦІЮ ВІДОМОГО ПРЕПАРАТУ

Виплати субсидій зможуть отримувати комунальні підприємства, а з постачальниками енергоносіїв стануть розраховуватися “живими” грошима. При чому в цьому році виконавці послуг можуть самостійно вибирати постачальників енергоносіїв.

Чиновники зі свого боку пообіцяли здійснювати прозоре нарахування компенсацій за фактичні обсяги споживаних послуг. Гроші будуть надходити на рахунки підприємств-комунальників.

Вони ж повинні розрахуватися цими перерахуваннями зі своїми постачальниками.

Всі зміни, як оголошується, покликані поліпшити діючу концепцію. Для того, щоб українцям дізнатися, чи варто звертатися за виплатою по системі “Монетизація субсидій в Україні” рекомендують звернутися в управління соцзахисту.

Джерело.

You cannot copy content of this page