fbpx

Вони планують залишити Україну без нашого заленого скарбу – лісів: Путін та Шойгу планують вирубку та продаж українського лісу – документ і інформація Головного управління розвідки Міністерства оборони України

Вони планують залишити Україну без нашого зеленого скарбу – лісів: Путін та Шойгу планують вирубку та продаж українського лісу.

Про це офіційно повідомляє Головне управління розвідки Міністерства оборони України. Далі – текст повідомлення ГУР.

Держава окупант планує масові вирубки українських лісів. Про це йдеться в листі міністра оборони Росії Шойгу «Про можливість вирубки на землях оборони», який адресований особисто Путіну.

Документ має на меті отримання дозволу на тотальну вирубку українських «лісів, дерев, чагарників і зелених насаджень». Плануються вирубки «будь-якої інтенсивності і будь-якого віку, незалежно від форми власності та категорії земель з правом використання отриманої деревини».

При цьому, зазначено в листі, невикористану для потреб ЗС РФ деревину буде продано, а отримані кошти підуть на забезпечення армії-окупанта.

На сьогодні без винятку всі ліси, що опинилися на тимчасово окупованих територіях, знаходяться в зоні найвищого ризику. Тотальне вирубування зелених насаджень це черговий страшний злочин окупантів та створення екоциду.

Останній раз подібне на території України відбувалось під час фашистської окупації. Коли загарбники знищували та вивозили матеріальні та природні цінності.

Бережи нас всіх, Боже! Слава Україні і ЗСУ!

Передрук без посилання на Ibilingua.com. заборонено.

Фото ілюстративне, з відкритих джелело, Ibilingua.com.

You cannot copy content of this page