fbpx
Світ
“Москва хоче зупинитись”, – правозахисник Фейгін повідомив про суттєво змінений план Росії

“Москва хоче зупинитись”, – правозахисник Фейгін повідомив про суттєво змінений план Росії

“Сусідам” не вдається втілити в Україні задуми російської влади, тож план росії у війні суттєво змінився. Москва хоче зупинитися.

Про це 24 каналу розповів правозахисник Марк Фейгін. Він припустив, що усе це узгоджено з Володимиром Путіним.

“Я вважаю, що Москва хоче зупинитися”, – зазначив правозахисник.

Якими є плани Росії на даний час

За словами Фейгіна, зараз російські військові намагатимуться дійти до адміністративних кордонів Донецької та Луганської областей, залишити за собою частину Херсонщини й цим обмежитися.

“Жодного наступу на Київ, Запоріжжя, Одесу чи ще кудись я не бачу. Для цього немає ані сил, ані можливостей. Є можливості протягом якогось часу, може навіть тривалого, обороняти зайняту територію. Так, для цього є якийсь ресурс. Наскільки він великий – тут треба дивитися”.

Як зауважив Фейгін, російська сторона вже не зможе казати Україні, щоб вона припинила вогонь у відповідь. Водночас їхні пропагандисти апелюватимуть до того, що через обстpіли йдуть з життя люди, cтpаждає місцеве населення.

“Зараз усе змінилося і ситуація вже не така, як у 2014 році, коли для України рятівним було створення лінії розмежування у зоні ООС та можливість виграти час, щоб отримати підтримку Заходу”, – розповів правозахисник.

Фейгін додав, що зараз українській стороні це все вже не потрібно, адже держава отримує озбpоєння від західних партнерів і надалі його кількість лише збільшуватиметься.

Все буде Україна!