fbpx

Моя свекруха навчилася без дозволу пробиратися в наш будинок, в той час як ми на роботі, і робити там перевірку. Все це відбувається під приводом того, що вона веде інших онуків до наших хлопців погратися після школи. Одного разу приходжу, а на підвіконні немає орхідеї. Але заставило задуматись мене інше. Чоловік каже не чіпати, але я не можу так жити

Моя свекруха навчилася без дозволу пробиратися в наш будинок, в той час як ми на роботі, і робити там перевірку. Все це відбувається під приводом того, що вона веде інших онуків до наших хлопців погратися після школи. Одного разу приходжу, а на підвіконні немає орхідеї. Але заставило задуматись мене інше. Чоловік каже не чіпати, але я не можу так жити.

Сьогодні мова піде про мою свекруху та її візити до нас додому, коли нас з чоловіком немає вдома.

Ми з чоловіком разом майже 15 років, живемо в одному місті з його батьками і його братом і його сім’єю.

У нас з чоловіком двоє синів (14 і 12 років), які після уроків ходять самі додому (якщо у них немає гуртків).

Свекруха колишня вчителька, зараз на пенсії 2 роки. І ось десь раз чи два рази на тиждень, моя свекруха з онуками від молодшого сина, яких вона забирає після школи, йде до нас в будинок.

Все це відбувається під гаслом “хлопчики дуже хотіли погратись з вашими дітьми”.

Тож буває так, що вона без мого з чоловіком відома обходить весь будинок і подвір’я, дивиться, що у нас є і як ми за цим доглядаємо, якщо, наприклад, я не доглядаю за квіткою, зазвичай вона забирає, нічого не кажучи, або просто каже про речі, які залишилися від моїх синів і які будуть в сам раз іншим онукам.

– Я побачила, що ви не часто користуєтесь мультиваркою. Я була б не проти, якщо б ви її мені подарували на день народження, – сказала якось свекруха нам з чоловіком.

Така її поведінка здається дещо за межею пристойних манер. Я запитала Валеру, що він збирається з цим робити (все-таки вона його мама, і я не хочу, щоб на мене дивилися косо).

Відповідь була, що це його турбує, але він не збирається нічого своїй мамі говорити.

Читайте також: На другий день після хрестин мені зателефонувала мама і сказала терміново зайти у фейсбук. Мені реально трусилися руки, і не даремно. Словом, свекруха всі фото, що мала в галереї, виставила на показ. Там було все: розпливчасте, не якісне, дивне, не розумне, на мій погляд. Звичайно, були і гарні фото. А потім я зайшла у коментарі

– Мама візьме це близько до серця, або образиться. Це не настільки важливо, щоб псувати наші з нею стосунки.

В іншому стосунки з сім’єю чоловіка у нас нейтральні, я намагаюся ладити з батьками Валери, свекор приємна людина.

Мене просто дратує егоїстична зухвалість свекрухи, коли вона без нашого відома пробирається в наш будинок і намагається там все для нас організувати.

Знаю, що багато з вас напишуть, як вона пробирається в замкнений будинок, так ось, для цієї справи вона має свої ключі. До того ж свекруха знає, що наші сини вже дома, і при потребі їй двері відчинять.

Ось така не проста у нас ситуація…

Фото ілюстративне спеціально для ibilingua

You cannot copy content of this page