fbpx
життєві історії
Мої батьки прийняли Олега як рідного сина і були зовсім не проти того, щоб ми з ним розписалися. А потім ми пішли знайомитися до моєї майбутньої свекрухи. Та тут все було не так просто

Читала я тут історію про те, як дівчина була забезпеченою і не могла знайти людину, яка любила б її не за гроші. У моєму житті сталося приблизно те ж саме. За матеріалами

Насправді історія була сумнішою, оскільки я ледь не втратила мережі ресторанів. Але мені допоміг мій брат і батько, за що їм величезне спасибі.

Історія моя почалася з того, що познайомилася я з чоловіком в супермаркеті. Я випадково впустила гаманець, а він його підняв, наздогнав мене і віддав мені. Я була тоді вдячна йому. Так ми з ним заговорили, а потім він мені допоміг до будинку пакет дотягнути. З тих пір ми обмінялися телефонами і стали бачитися частіше. У цій історії є один нюанс: я вирішила не розповідати про те, що у мене свій бізнес і є пристойний дохід.

Мені довелося придумати легенду, за якою я живу на орендованій квартирі і працюю звичайною бухгалтершою в одному ресторані. Хоча насправді це була моя квартира і ресторан.

Відносини наші розвивалися просто прекрасно. Через деякий час було прийнято рішення про те, щоб почати жити разом і платити гроші за квартиру навпіл. Мій обранець взагалі ні про що не здогадувався. Зате я була впевнена, що він зі мною не через гроші. Я бачила, що він любив мене, як і я його.

Коли ми вже обжилися разом, звикли один до одного, то захотілося нам одружитися. Але без розкішного торжества, чоловік хотів зібрати грошей на квартиру власну, щоб потомство можна було безбоязно заводити.

Гроші ми стали відкладати. А потім вирішили познайомитися з нашими батьками. Мої батьки прийняли Олега як рідного сина і були зовсім не проти того, щоб ми з ним розписалися. А потім ми пішли знайомитися до моєї майбутньої свекрухи. Вона на початку була не в захваті від мене, не знаю чому. Але як мені потім розповів Олег, то вона думала, що я не зумію контролювати гроші і її син стане мене балувати, адже ми вже були не юні, нам обом було за 30. Однак свекруха трохи розслабилася, коли ми повідомили про те, що маємо намір одружитися.

Ми розписалися і продовжили нібито відкладати на квартиру. А в цей час Олег заявив, що хотів би спробувати завести дитину. Я була тільки за, тому ми поступово взялися до діла. Але чомусь не виходило у нас завести дитину протягом півроку. Вирішили ми обстежитися з чоловіком. Слава Богу виявилося, що проблем з жіночої частини у мене немає, я здорова. А ось у чоловіка виникли деякі проблеми. I вірогідність зaчaття наближалася до нуля. Загалом, велика удача була б, якщо вийшло б завaгiтніти.

Читайте також:– ЯК ЧОЛОВІКОВІ-ТО НЕ СОРОМНО? – В ОДИН ГОЛОС ТВЕРДЯТЬ ВСІ. – ВІН, ЗНАЧИТЬ, О СЬОМІЙ ВЕЧОРА ВЖЕ З РОБОТИ ЙДЕ І НА ДИВАН СІДАЄ, А ДРУЖИНА ПРИБИРАЛЬНИЦЕЮ ПРАЦЮЄ ?? ТА ЯКИЙ ВІН ПІСЛЯ ЦЬОГО МУЖИК? МАВ ЗНАЙТИ ПІДРОБІТОК САМ, ЯКЩО ТАКА ВЖЕ СИТУАЦІЯ ВИНИКЛА. АЛЕ ДРУЖИНУ ВІДПРАВЛЯТИ ВІДРА ТЯГАТИ І ГАНЧІРКАМИ МАХАТИ – ОСТАННЯ СПРАВА

Потрібно було робити штyчне зaплiднення. Але воно коштувало дорого, а брати з бюджету, який ми відкладали на квартиру не могли. Та й я зараз не хотіла зізнаватися в тому, що у мене є гроші і я можу все без проблем оплатити. Вирішив тоді Олег попросити грошей у матері. Але він пояснив це так, нібито у мене проблеми. І мати не хотіла давати гроші. А коли я пояснила матері його, що це у нього cпeрмaтозоїди не активнi і показала довідку, то свекруха пішла в свої засіки і принесла нам всi гроші сказавши, що можна не повертати.

Штyчне зaплiднення було проведено успішно і я завaгітнiла. Через дев’ять місяців на світ з’явилася наша дочка. Всі були щасливі, і свекруха, і мої батьки. Тоді то я і вирішила зізнатися у всьому своєму чоловікові. Спочатку він був злий на мене, що я його весь цей час дурила, але потім він обійняв нашу дочку, потім мене і сказав: «Життя прекрасне».

З тих грошей, які ми відкладали на машину, чоловік мій купив автомобіль, свекрусі віддали все до копійки. Тепер ми живемо всі дружно і щасливо. Зі свекрухою ми тепер як подруги. Дочка росте, квартира своя є, дохід теж. Життя і справді стало прекрасним, з появою в моєму житті мого чоловіка і дочки.

Фото ілюстративне, з відкритих джерел