fbpx
Україна
МОЗ оголосило про старт нової фази боротьби з COVID-19 в Україні: що це дасть?

В Україні починається наступний етап боротьби з коронавірусною хворобою COVID-19. Про це заявив міністр охорони здоров’я Ілля Ємець, передає МОЗ на сторінці в Facebook в понеділок, 23 березня.

Він висловив жаль, що Україна не прийняла досить жорстких заходів, щоб уникнути попадання коронавіруса в країну. Люди вже не привозять інфекцію з Європи або Китаю, а заражаються всередині країни.

На тлі цього глава МОЗ оголосив про старт другої фази боротьби з COVID-19, який покликаний локалізувати спалахи і не дати поширитися епідемії по всій країні.

Він підкреслив, що його команда разом з владою роблять все для подолання кризи. Ємець нагадав, що відновив санітарну службу і призначив Віктора Ляшко її керівником. На його думку, саме ця вертикаль є основною.

Ємець додав, що третій етап “невидимого ворога” – смертність. Китаю вдалося стримати цей показник на рівні 3-4%, але ось в Італії він вже досяг 8-9%.

Глава МОЗ додав, що зібрав команду фахівців, які проводитимуть медичну реформу. Він упевнений, що завдяки їм смертність в Україні буде нижчою, ніж в Китаї.

Як повідомляв NEWSONE раніше, міністр охорони здоров’я України Ілля Ємець заявив, що фахівцям дуже складно простежити за ізоляцією всіх українців, які повернулися з-за кордону.

Фото – “Українська правда”

Сподобалася стаття? Поділіться з друзями на Facebook!

facebook