fbpx
Світ
Мрії Медведєва – України за два роки вже не буде: “Тільки питання. А хто сказав, що за два роки Україна взагалі існуватиме на мапі світу? Хоча американцям уже все одно – вони настільки вклалися в проєкт “анти-Росія”, що решта для них дрібниця” – деталі

Мрії Медведєва – України за два роки вже не буде.

Заступник голови Ради безпеки Російської Федерації Дмитро Медведєв поставив під сумнів існування у майбутньому України, проти якої Росія веде війну.

Поо це Дмитро Медведєв написав у Telegram.

“Бачив повідомлення, що Україна за ленд-лізом хоче отримати від своїх заокеанських господарів скраплений природний газ з оплатою постачання через 2 роки. Інакше цієї зими просто замерзне.

Тільки питання. А хто сказав, що за два роки Україна взагалі існуватиме на мапі світу?

Хоча американцям уже все одно – вони настільки вклалися в проєкт “анти-Росія”, що решта для них дрібниця”.

Тобто Дмитро Медведєв визнав, що метою Росії є знищення України, що причина війни – не в жителях Донбасу, не в загрозі від НАТО і тим більше не в уявних “біолабораторіях” та “ядерних розробках”.

Росія 8 років вела гібридну війну проти України, окупувавши у 2014 році півострів Крим та частину сходу України, а 24 лютого 2022 року розпочала повномасштабне відкрите вторгнення в Україну.

Володимир Путін та його пропагандисти називають війну “спеціальною військовою операцією”.

Кремль брехав, що не планує війну, що не прагне змінити владу в Україні, а своєю метою називав захист чи так зване “звільнення” Донбасу від законної влади, тоді як насправді бажає захопити Україну повністю.

Найближчою метою російської армії, як бачиться, є контроль над східними й південними областями України для того, щоб окупований Крим отримував воду з материка та мав сухопутний шлях до РФ.

Передрук без посилання на Ibilingua.com. заборонено.

Фото ілюстративне, з відкритих джерел.