fbpx
Україна
“Мрію, щоб вона воскресла”: в мережі розповіли щемливу історію Мишка з Маріуполя, усе життя якого – війна, і вона забрала найголовніше – мамусю!

“Мрію, щоб вона воскресла”: в мережі розповіли щемливу історію Мишка з Маріуполя, усе життя якого – війна, і вона забрала найголовніше – мамусю!

І нині єдине його бажання, щоб найрідніша людина воскресла. Історію маленького українця розповіла волонтерка Алла Мельничук на Facebook-сторінці Всеукраїнської благодійної організації “Мама і немовля”.

“Мишко. Маріуполь. Він народився у 2014-му, коли почалася війна. У березні цього року стала ангелом його мама. Батько залишився з трьома дітьми”, – написала жінка.

Вона додала, що якось хлопчика разом із родиною засипало в підвалі, де вони ховалися від постійних росsйських бoмбардувaнь Маріуполя. На щастя, вижили. Адже його тато прихопив до підвалу лопату, якою зміг викопали прохід в інше підземне укриття.

Нині хлопчик, майже усе життя якого – війна, на запитання, про що мріє відповідає: “Щоб моя мама воскресла”.

“А про що ще? Він подумав… і сказав: “А більше нічого не потрібно”, – переповіла жінка бажання Михайлика.

Слова 8-річного маріупольця розчулили українців. Вони назвали маленьким сонечком хлопчика, сповнений стpаждaнням погляд якого здається зовсім не дитячим. Багато побажали йому божого благословення на щасливу долю, також зголосилися допомогти сім’ї дитини.

“Неможливо уявити цей жaх”, “Хлопчику, ти повинен жити!”, “У цієї дитини погляд, як у дорослого чоловіка, який прожив вже своє життя. Бідні діти, навіть не було радісного мирного дитинства”, “Чудовий хлопчик, хай зітреться в пам’яті всякі жaхи і Бог пошле доброзичливу та безкорисну маму!”, “Хай Господь благословить тебе, дитино, на щасливу долю під мирним небом України”, – прокоментували українці.

Все буде Україна!

You cannot copy content of this page