fbpx
Україна
“Ми будемо цим задоволені”: тарологиня Людмила Хомутовська “проговорилася” про бачення про кримський міст, і звернулася до окупантів, які вважають Крим своїм домом. “Ми то вистоїмо!”

“Ми будемо цим задоволені”: тарологиня Людмила Хомутовська проговорилася про бачення про кримський міст, і звернулася до окупантів, які вважають Крим своїм домом. “Ми т

ЗСУ піднесуть восени окупантам у Криму “подарунки”. За баченням тарологині Людмили Хомутовської, росіянам потрібно зараз пакувати валізи, а то буде пізно.

– Буде максимальна активність у Криму. Окупантам на півострові прилітатимуть “подарунки”. Ми будемо задоволені тим, що відбуватиметься. З того боку також буде сильна відповідь, але ми все-таки вистоїмо, – каже Людмила.

Експерт звернулася до проукраїнських кримчан, а також до непроханих гостей із Росії з слушною порадою. Астролог упевнена, що українські землі обов’язково до нас повернуться.

– Українським мешканцям раджу вберегти себе та свої родини. Що стосується “сусідів”– поки стоїть Кримський міст, їдьте в сторону Росії. Бо пізніше буде надто пізно, – наголосила  Хомутовська.

Раніше нумеролог Владислав Грицай дав свій прогноз щодо війни в умовах зими. Він переконаний, що до грудня Україна зробить невеликий прорив, але серйозних проблем чи втрат не буде. Вже з грудня по квітень 2023 року наші військові вийдуть на новий рівень домінування

Також ситуація не буде критичною і в тилу – українці зможуть пережити зиму, адже вона не буде сильно холодною.

Слава Богу!

Слава Україні!

Слава мужнім ЗСУ!

Фото – скріншот з відео