fbpx

Ми готові на нього йти. Цей пункт – пункт гарантій безпеки для України. Тому нас цікавить, щоб цей папір перетворився на серйозну угоду, яка буде підписана. Вона обов’язково має бути ратифікована парламентами країн-гарантів. І обов’язково має бути референдум в Україні. Це ідея Польщі. Я поки що не розумію до кінця цю пропозицію. Змусити Росію повністю звільнити всю територію – неможливо

Президент України Володимир Зеленський дав велике інтерв’ю російським виданням «Медузі», «Дождю» та «Комерсанту».

Що сказав:

Хто контролює Маріуполь: Усередині є наші війська. Туди, куди змогли, зайшли російські війська. Там є наші хлопці, котрі відмовилися виходити.

Про полеглих та полонених росіян: Є списки полонених, усі списки є в російської сторони. Полеглих ми хочемо передати. Ми не хочемо тримати трупи.

Про ставлення до росіян: Ставлення погіршилося у всього населення. Безповоротно. Сталось розчарування, яке переросло в ненависть. Глибоке розчарування полягає у тому, що високий рівень населення РФ підтримує війну з різних причин.

Про «захист» російської мови: Ми підтримуємо договір про дзеркальну повагу до історії, мов, культурних цінностей з усіма сусідами. За це має голосувати народ.

Нейтралітет та без’ядерний статус: Ми готові на нього йти. Цей пункт – пункт гарантій безпеки для України. Тому нас цікавить, щоб цей папір перетворився на серйозну угоду, яка буде підписана. Вона обов’язково має бути ратифікована парламентами країн-гарантів. І обов’язково має бути референдум в Україні.

Про «біолабораторії»: У нас їх немає, це анекдот.

Про миротворців НАТО: Це ідея Польщі. Я поки що не розумію до кінця цю пропозицію. Нам не потрібен заморожений конфлікт на території нашої держави.

Як уявляє перемогу: Максимально зменшити кількість жертв, скоротити терміни цієї війни. Вивести війська РФ на компромісні території. Змусити Росію повністю звільнити всю територію – неможливо, це призведе до третьої світової війни. Віська мають повернутись туди, з якого все почалось, після цього спробуємо вирішити питання Донбасу.

Джерело – інтерв’ю Зеленського російським виданням «Медузі», «Дождю» та «Комерсанту»

Слава Україн і ЗСУ!

Передрук без посилання на Ibilingua.com. заборонено.

Фото ілюстративне, з відкритих джерел.

You cannot copy content of this page