fbpx

Ми із дружиною у шлюбі вже 15 років. Всі ці роки моя теща, щодня дзвонить моїй дружині та розповідає їй, ким вона мене вважає

Ми із дружиною у шлюбі вже 15 років. Всі ці роки моя теща не дає спокою нашій сім’ї. Практично щодня, дзвонить моїй дружині та розповідає їй, ким вона мене вважає.

Перші роки 3, в її очах, я був чомусь “ніким”, який має всього лише один власний магазин.

Оскільки з роками бізнес трохи підріс, я перекваліфікувався на шахрая.

Побачивши, що на слова її дочка реагує сміхом, теща пішла далі. Нібито завів другу родину. Моя дружина дуже мудра жінка і на таке не реагувала.

Згодом висловлювання тещі, стали ще більш дивні. Цього разу моя кваліфікація зросла до людини, яка тримає у золотій клітці дружину та трьох діточок.

Я завжди іронічно сміявся з цієї ситуації, оскільки те, що відбувалося, ніяк не впливало на взаємини в сім’ї. Але ми з дружиною ніяк не могли зрозуміти справжню причину, чому теща мене так не любить.

Одного дня, у моєї коханої дружини, був день народження. Теща трохи наважилася, після третього келиха вина.

І, як завжди, у своєму незмінному репертуарі, почала висловлюватись про мене. Дружину цей факт просто вивів із себе, після чого вона попросила її, у ввічливій формі, поїхати до себе додому.

І тут тещу понесло:

— Як ти з матір’ю розмовляєш! Я все життя працювала на двох роботах за копійки. Твого тата терпіла все життя. А ти живеш тут у “шоколаді”, бід не знаєш! Принцеса тут!

Чому тобі все так легко дісталося в цьому житті, а я як “загнаний кінь” живу?! І чоловік у тебе ідеальний – не п’є, забезпечує і будинок великий, машина дорога! Ти не заслужила!

Ми з дружиною стояли з відкритими ротами. Я й подумати не міг, що всі ці роки теща просто заздрила своїй дочці.

Замість материнської радості за власну дитину була злість і чорна заздрість. Прикро за дружину.

Фото ілюстративне, спеціально для ibilingua.

You cannot copy content of this page