fbpx

“Ми повернемо все!” Володимир Зеленський сказав, за якої умови Україна піде у контрнаступ

“Ми повернемо все!” Володимир Зеленський сказав, за якої умови Україна піде у контрнаступ

Володимир Зеленський запевнив, що наші захисники повернуть усі тимчасово окуповані російськими загарбниками території під контроль офіційного Києва. Він також уточнив, що контрнаступ розпочнеться, як тільки Україна отримає більше зброї.

Про це Зеленський розповів у суботу, 23 квітня, під час прес-конференції у Київському метрополітені. Захід транслюється в етері національного телемарафону.

“Щойно у нас буде більше зброї, ми будемо йти вперед повертати наші території. Все, що вони прорвуть або тимчасово окупують, ми все повернемо. І це буде не через десятки років”, – сказав він.

У контексті обложеного Маріуполя глава держави зазначив, що щойно Збройні сили України зможуть туди дійти, одразу прийдуть.

На даний момент влада пропонує російській стороні обмін цивільних і поранених, а також має намір вивезти не живих.

“І обмін захисників Маріуполя ми теж пропонували. Ми пропонували будь-який формат обміну. І коли президент РФ виступає, що вони не наступатимуть і після цього авіаудари – питання не про довіру”, – уточнив Зеленський.

Крім того, президент зазначив, що останнім часом відбулися зміни щодо надання зброї Україні західними партнерами. Особливо, за його словами, помітно, як змінилася швидкість постачання від США.

“І якщо ця швидкість нарощуватиметься так само, як нам обіцяють, якщо кроки співпадатимуть зі словами, як у будь-якої порядної людини та лідера, ми швидше деоккупуватимемо наші території”, – запевнив Зеленський.

Все буде Україна!

Фото, скрін з відео

You cannot copy content of this page