Чим відрізняється виховання дітей в США від звичного нам і які в ньому плюси?
Звичайно, у величезних Штатах Америки є різні родини з різними методами виховання. Але не всі батьки “трясуться” над своїми дітьми і бояться, що спадкоємець подасть на них до суду, не всі їдять фаст-фуд і далеко не всі живуть благополучно. Однак є загальні для нації тенденції в поводженні з дітьми, про які можна сказати, що в цій країні так прийнято.
У США існує культ немовлят
Тут вважається нормальним підійти до незнайомої людини, у якої на руках немовля, зробити комплімент малюкові і посюсюкать з ним. Мами з дітьми не сидять в будинку, малюків беруть з собою буквально всюди: в громадський транспорт, на світські прийоми і в ресторани, на зустрічі з друзями.
Залишати дітей на бабусь і дідусів в США не прийнято – це роблять рідко і / або в разі, коли захворіла няня і дитину неможливо відвезти в дитсадок.
У вихованні дітям дається максимальна свобода, батьки не ходять по п’ятах за малюком, щоб він не оступився і не впав.
Дитина може сама обирати покарання за свої проступки
Американським дітям з раннього віку дають свободу самостійно робити вибір. У тому числі обирати покарання за свою погану поведінку. Дітей не б’ють, оскільки за це батьки можуть понести відповідальність.
У школі можна вибирати предмети для вивчення, навчання йде в ігровій формі
Навчання в початковій школі американці починають в тому віці, коли у нас ще прийнято ходити в дитячий садок. Тому навчальний процес максимально нагадує гру – це найбільш точно відповідає віковим потребам дітей. Більш дорослі діти теж вчаться через гру: ігровий момент знімає напруженість і дозволяє дітям краще засвоювати матеріал.
Батьки хвалять дитину і говорять про свою любов до неї на кожному кроці
У США прийнято відкрито виражати свою любов до дітей: батьки дуже часто говорять, як пишаються ними, хвалять, роблять компліменти. Також американські батьки з повагою ставляться до інтересів своїх дітей, якими б вони не були, приймають їх вибір. США відомі як дуже толерантна країна – це проявляється і в ставленні до дітей.
Після 18 років потрібно дбати про себе самостійно
При всій турботі про дітей – триває вона тільки до досягнення людиною 18 років.
Звичайно, після 18-ти ніхто дітей за поріг насильно не виштовхує, проте в американському суспільстві не прийнято, щоб повнолітні продовжували жити з батьками. У такому віці діти закінчують школу – і далі можуть працювати або здобувати вищу освіту, але вже самі знають, що їм пора зібрати речі і знайти окреме житло.
Передрук без посилання на Ibilingua.com. заборонено.
Фото ілюстративне, з вільних джерел.
Сподобалася стаття? Поділіться з друзями на Facebook!
Недавні записи
- Гороскоп на 19 квітня 2021 для всіх знаків Зодіаку: Куму не варто хвилюватися, і в робочих питаннях все буде якнайкраще, а кому навпаки – додати пильності, адже хтось так і хоче вам нашкодити
- Неля з Дмитром більше двадцяти років в шлюбі прожили, а тут таке сталося. – Розумієте, тьоть Валь. Мені навіть в голові не вкладається, що тато зміг би так вчинити. Віка, вона ж майже моя однолітка. Ось запросив мене батько до себе в гості, щоб я побачила, як він тепер живе, а мені як з тим всім побаченим додому, до мами йти? Вона ж не переживе, ви її знаєте
- З ріднею чоловіка ми зустрічалися лише по великих святах, так як живемо досить далеко один від одного. І ось недавня зустріч з Юлькою, сестрою чоловіка, мене ледь не вивела з себе. У нас є дві квартири, які дісталися, ой як не легко (Коля пару років в Польщі працював). Так ось каже вона нам: “Пустіть нас в одну, невже не бачите, як нам з мамою важко живеться?”. А я тут яким боком? В мене там орендарі, які справно платять, а з них я що буду мати?
- Давайте дітям подаруємо найкращий подарунок – помолімось за них! Молитва за дітей до Богоматері з постійною допомогою!
- Мамина подруга Катерина з чоловіком діточок не нажили, тому коли прийшов час думати, кому ж залишити свій будиночок, вона навіть не думаючи записала частину на мене. Сама не знаю чому, просто часто приходила до мами, і гралась зі мною, як з рідною. Після відходу тітки там жив її чоловік. Ми про все домовились, але згодом в будинку з’явилася нова господиня. Тут все і почалось