fbpx
Світ
Ми тебе безмежно любимо, обирай собі покарання сам, після 18-ти заробляй самостійно і живи окремо: ці та інші правила виховання дітей від американських батьків. А вам вони подобаються?

Чим відрізняється виховання дітей в США від звичного нам і які в ньому плюси?

Звичайно, у величезних Штатах Америки є різні родини з різними методами виховання. Але не всі батьки “трясуться” над своїми дітьми і бояться, що спадкоємець подасть на них до суду, не всі їдять фаст-фуд і далеко не всі живуть благополучно. Однак є загальні для нації тенденції в поводженні з дітьми, про які можна сказати, що в цій країні так прийнято.

У США існує культ немовлят

Тут вважається нормальним підійти до незнайомої людини, у якої на руках немовля, зробити комплімент малюкові і посюсюкать з ним. Мами з дітьми не сидять в будинку, малюків беруть з собою буквально всюди: в громадський транспорт, на світські прийоми і в ресторани, на зустрічі з друзями.

Залишати дітей на бабусь і дідусів в США не прийнято – це роблять рідко і / або в разі, коли захворіла няня і дитину неможливо відвезти в дитсадок.

У вихованні дітям дається максимальна свобода, батьки не ходять по п’ятах за малюком, щоб він не оступився і не впав.

Дитина може сама обирати покарання за свої проступки

Американським дітям з раннього віку дають свободу самостійно робити вибір. У тому числі обирати покарання за свою погану поведінку. Дітей не б’ють, оскільки за це батьки можуть понести відповідальність.

У школі можна вибирати предмети для вивчення, навчання йде в ігровій формі

Навчання в початковій школі американці починають в тому віці, коли у нас ще прийнято ходити в дитячий садок. Тому навчальний процес максимально нагадує гру – це найбільш точно відповідає віковим потребам дітей. Більш дорослі діти теж вчаться через гру: ігровий момент знімає напруженість і дозволяє дітям краще засвоювати матеріал.

Батьки хвалять дитину і говорять про свою любов до неї на кожному кроці

У США прийнято відкрито виражати свою любов до дітей: батьки дуже часто говорять, як пишаються ними, хвалять, роблять компліменти. Також американські батьки з повагою ставляться до інтересів своїх дітей, якими б вони не були, приймають їх вибір. США відомі як дуже толерантна країна – це проявляється і в ставленні до дітей.

Після 18 років потрібно дбати про себе самостійно

При всій турботі про дітей – триває вона тільки до досягнення людиною 18 років.

Звичайно, після 18-ти ніхто дітей за поріг насильно не виштовхує, проте в американському суспільстві не прийнято, щоб повнолітні продовжували жити з батьками. У такому віці діти закінчують школу – і далі можуть працювати або здобувати вищу освіту, але вже самі знають, що їм пора зібрати речі і знайти окреме житло.

Передрук без посилання на Ibilingua.com. заборонено.

Фото ілюстративне, з вільних джерел.

Сподобалася стаття? Поділіться з друзями на Facebook!