fbpx
Україна
“Ми три місяці були з дітьми в Україні під сиренами”: родина Решетник в повному складі виїхала до Польщі

“Ми три місяці були з дітьми в Україні під сиренами”: родина Решетник в повному складі виїхала до Польщі

Григорій Решетник з дружиною і дітьми виїхав за кордон: що найперше вигукнув їх син

Після 3 місяців тривог та бoмбосхoвищ ведучий Григорій Решетник приїхав з сім’єю до Варшави. Дружина Христина розповіла, що син дуже радісно відреагував на таку “подорож”.

Після 24 лютого телеведучий Григорій Решетник разом з сім’єю вирішив залишитися в Україні. Та днями він відправився за кордон.

Григорій Решетник з дружиною та дітьми приїхали до Польщі, зокрема, у Варшаву. Ймовірно, зіркова сім’я вирішила дати можливість дітям відпочити від сирен і повітряних тривог.

“Ми три місяці були з дітьми в Україні під сиренами й ховалися в бoмбoсховищах. Ми знаємо, що таке страх, сльози й відсутність сну. Наші діти складно переживають вiйну – особливо Дімуля”, – розповіла Христина Решетник.

Сини Решетників дуже зраділи перетину кордону: “Мені здавалось, що ми максимально мінімізуємо всі страхи – кажемо, що це гра така, спуститись в підвал, розповідаємо історії. Але слова Дімулі свідчать про інше. Коли ми перетнули польський кордон, перші його слова були: “Урааа! Мама, тепер не буде ніяких сирен і комендантської години!”. Хоч ненадовго подарували дітям спокій. Ми навіть не очікували, наскільки для них це – важливо”.

Все буде Україна!

Фото – інстаграм