fbpx

Ми з чоловіком віддали невістці сто тисяч, які мали прискладені ще з того часу, як працювали. А як інакше, того ж дня вона натякнула нам на поповнення в сімействі, на яке ми так чекали. Все-таки я буду бабусею, гроші не головне. Ми з дня на день чекали подробиць: хлопчик чи дівчинка, коли з’явиться. Та натомість почули від сина, що вони збираються в Карпати на активний відпочинок з друзями. – А як дитина? Це ж небезпечно! – Яка дитина, мамо, ти про що? 

Ми з чоловіком віддали невістці сто тисяч, які мали прискладені ще з того часу, як працювали. А як інакше, того ж дня вона натякнула нам на поповнення в сімействі, на яке ми так чекали. Все-таки я буду бабусею, гроші не головне. Ми з дня на день чекали подробиць: хлопчик чи дівчинка, коли з’явиться.

Та натомість почули від сина, що вони збираються в Карпати на активний відпочинок з друзями. – А як дитина? Це ж небезпечно! – Яка дитина, мамо, ти про що?

У мене не ідеальні стосунки з невісткою Оленою. Біля свого сина я уявляла більш спокійну жінку, яка думала б переважно про сім’ю. Але я терпіла її. Аж до того моменту, поки Олена не попросила у мене позику, бо з грошима, як кажуть, туго…

Моя невістка Олена непогана жінка. Але щось мені не подобалось в ній з першого нашого знайомства, дуже вона була якась “активна”, всюди її було повно.

Я завжди думала, що мій Денис знайде когось більш спокійного. Така жінка більше пасувала б його тихому характеру.

Денис познайомився з Оленою десь на дискотеці, і почалося в них така історія, про яку я воліла б не чути.

Я не перший день живу на світі, тому вважаю, що чоловік і жінка не повинні поспішати з певними речами. Але коли я зрозуміла, що Денис серйозно ставиться до неї, я спробувала з цим змиритися.

Олена має хорошу роботу і може заробляти на життя. Вона досить розумна, світ об’їздила і багато пережила. Денис, як на мене, геть інший. Але, можливо, протилежності притягуються, хто його знає.

Коли одного разу вона схопила мене за руку і сказала: “Я впевнена, ви будете чудовою бабусею”, – я зм’якла!

З того дня я намагалася сприймати лише її позитивні сторони. Я не звертала уваги на те, що вона іноді все робила в свою сторону, забуваючи про мого сина.

Олена не завжди готувала йому їсти, часто купляла щось готове. Я все ж вважаю, що жінка повинна готувати для чоловіка все смачне, а головне, домашнє. Але прийшлось і з тим мені миритись.

Минуло кілька років, Денис тим часом одружився з Оленою, але дітей у них так і не було. Я не могла з цим миритися. І ось я одного разу тонко запитала Дениса, як у них з тим справи.

Він сказав мені, що вони над цим працюють, але треба трішки почекати, бо в них на першому часі якісь інші плани. Мене це розлютило, але я воліла нічого йому не говорити у відповідь.

І ось одного разу Олена подзвонила в мої двері. Вона була серйозна, я, мабуть, ніколи не бачила її такою.

– Ольга Іванівна, ми можемо з вами поговорити? – почала вона, і я злякалася, що це може бути мова про розлучення.

Я дивилася на неї, не кажучи ні слова.

– Знаєте, я б хотіла почати готувати дитячу кімнату. Але боюся, що у нас не вистачить на це грошей, – продовжила вона. Я все ще не могла говорити, але почала відчувати радість. Ще б пак, я ж буду бабусею!

Олена тоді попросила в мене грошей і, здавалося, вона ось-ось заплаче від розчулення. Я була у такому настрої, що обіцяла би їй все, навіть золоті гори.

Сто тисяч – це великі гроші для нас з чоловіком, але ми з цим змирилися. Все-таки я буду бабусею, гроші не головне…

Коли мій чоловік дізнався, що у нас буде онук, він підскочив від радості. Я давно не бачила його таким щасливим. Ми залізли до своїх заощаджень і віддали Олені всі гроші. А після стали чекати подробиць про цікавий стан.

Але кілька тижнів нічого не відбувалося. Потім мені зателефонував Денис і сказав, що вони збираються на кілька тижнів їхати в Карпати з друзями і там в них має бути якийсь супер активний відпочинок, з байдарками і ще чимось схожим.

Читайте також: Після тих фото з Буковелю, я запитала, чи не хоче брат трішки допомогти батькам. – А що їм на старість треба, нове пальто чи чоботи? Нехай доходжують те, що мають. Ми дітям маємо допомагати. Дві пенсії мають? Мають! Ти в нас одна без сім’ї і дітей, гроші не маєш куди вкладати, ось і підкидай батькам, раз так сильно хочеш. – Я і допомагаю, але коли прийдеться спадок ділити, то всі збіжаться до корита. Мама з татом все “по-чесному” вирішили оформити

– А дитина? – запитала я в слухавку.

– Яка дитина? Ми ж з тобою все обговорили, як тільки так зразу, – додав Денис.

У цей момент я зрозуміла, як Олена мене обдурила. Гроші на дитячу кімнату використає у відпустці. Це взагалі можливо? Я зла і не добра, і якщо чоловік мене не зупинить, я відразу їй подзвоню і гарненько проговорю все, що про неї думаю.

Ну як так можна?

Текс підготовлено на основі реальної історії. Фото лише для ілюстрації. Імена змінено.

Передрук категорично заборонено!

У вас є подібний досвід? Довірте нам свою історію!

You cannot copy content of this page