fbpx
життєві історії
Ми з Катериною маємо звичку складати всі чеки в коробку на взуттєвій полиці на випадок скарги. Тож наприкінці місяця я покопався в ній і вибрав лише ті, що стосувалися косметики. Я порахував їх і мало не зомлів. Зізнаюся, я навіть не помітив деяких речей. Наприклад, манікюр і педикюр, за який вона заплатила більше тисячки. Коли я підрахував всі витратити, сума була о-го-го. Я не міг цю тему не підняти. Катя як поїхала в середу до мами, так ще не повернулася

Я потрапив у дуже скрутне становище. Коли я підрахував по чеках, скільки моя дружина витрачає на косметику в місяць, моя голова пішла обертом. Тож я запитав дружину, чи може вона трохи заощадити. Добром це не закінчилося.

Я дуже кохаю свою дружину Катерину, і вона мені подобається навіть після того, як минуло двадцять років з моменту нашої першої зустрічі. Я не проти, що вона повільно старіє, це робить її ще більш привабливою. На жаль, вона щодо цього іншої думки.

Я не голюся, я просто підстригаю бороду, тому в мій набір входить універсальний душ, крем для обличчя та парфуми. З іншого боку, полиця для ванної у моєї дружини значно багатша.

Наскільки я розумію, в Каті є креми на ранок, потім на ніч, для рук і ніг, щось для очищення шкіри і багато інших тюбиків, контейнерів і проводів.

Я не дуже про це знаю. Я просто іноді згадую, як все було легше, коли ми лише почали жити разом. Мені не доводилося пробиратися через різні перешкоди у ванній кімнаті.

Одного ранку я чистив зуби і дивився на всі ці речі. Мені було цікаво, скільки там грошей. Це точно набере кілька сотень на місяць, а може і тисяч.

Ми з Катериною маємо звичку складати всі чеки в коробку на взуттєвій полиці на випадок скарги. Тож наприкінці місяця я покопався в ній і вибрав лише ті, що стосувалися косметики. Я порахував їх і мало не знепритомнів.

Зізнаюся, я навіть не помітив деяких речей. Наприклад, манікюр і педикюр, за який вона заплатила більше тисячки.

Я знаю про перукарню, вона туди регулярно ходить, але я навіть не підозрював, що це буде коштувати таких грошей. А потім було багато речей, назви яких для мене нічого не говорять. Але це, ймовірно, різне мило, яким ми обоє користуємось.

За чеками я нарахував майже шість тисяч. А це лише один єдиний місяць! Коли я уявив, що за рік це сума, якої вистачило б на гідний відпочинок на морі, голова не сприймала цього. Ну, я ввечері поговорив з дружиною.

– Катрусю, – почав я обережно. – Не сьогодні, мені щось не добре, – коротко відповіла вона й продовжила розглядати якісь картинки в instarram.

Я розумів, що це, мабуть, не найкращий час для серйозних справ, але нічого не міг зробити. Цілий день я думав про те, скільки грошей вона витрачає на косметику, просто потрібно було це видавити з себе.

– Кохана, я дивився, скільки ти витрачаєш на косметику. Чи не можна було б трохи жити економніше? – запитав я. Можливо, я не повинен був цього робити, тому що здійнялась ще та буря.

Катерина кинула на мене такий погляд, що я пошкодував про свої запитання. Її обличчя почорніло від люті, і вона заговорила про те, що я навіть не розумію, що для неї важливо. Вона робить це через мене і так далі. Моє заперечення, що вона мені подобається такою, яка вона є, відкидається.

Читайте також: Я здивувалася коли Мар’яна не захотіла зустрітися на вихідних, а потім я дізналася, що вона прихворіла. Я врізала кусочок шарлотки, яку спекла для своїх, і пішла провідати подругу, адже розуміла що дуже скучила за нею, а до наступних вихідних ще так далеко. Чесно вам скажу, Мар’яну я не відразу впізнала. Мій погляд був зосереджений лише на її губах, які вона збільшила до невпізнання. Свою думку, щодо таких маніпуляцій, я не могла не висловити. Закінчилось все великими образами!

Усе завершилося тим, що вона поїхала ночувати до своєї мами.

Моя теща живе в двох кварталах від нас. Катя поїхала в середу ввечері, і досі не повернулася.

Мені хтось може пояснити? Це нормально витрачати такі кошти на “красу”?

Текс підготовлено на основі реальної історії. Фото лише для ілюстрації. Імена змінено.

Передрук категорично заборонено!

У вас є подібний досвід? Довірте нам свою історію!

You cannot copy content of this page