fbpx
Світ
“Ми запаслись попкорном”: В росії ніяк не приймуть того факту, що Макс Барських розірвав з ними усі зв’язки. Від безвиході придумали новий, чистої води, фейк

“Ми запаслись попкорном”: В росії ніяк не приймуть того факту, що Макс Барських розірвав з ними усі зв’язки. Від безвиході придумали новий, чистої води, фейк.

Співак Макс Барських від початку повномасштабної війни РФ проти України припинив всі зв’язки з Росією, розірвав всі контракти та заборонив використовувати його музику у РФ.

Окрім того, Макс Барських активно та у жоpсткій формі висловлюється проти Росії. Втім, певно, деякі росіяни ніяк не можуть пережити, що Барських від них відмовився. Так, в одному з російських міст з’явилися плакати з нібито анонсом концерту Макса у РФ. Та ще й яку назву вигадали концертному туру – “Музика поза політикою”:

“Пропагандисти біcнуються від убогості та безсилля, як завжди виконуючи роботу на два з мінусом. Порада: не зменшуйте обертів, ми запаслися попкорном і з цікавістю спостерігаємо як повільно, але вірно ви самі тягнете себе на дно!” – прокоментував цей недолугий фейк Барських.

Так само й продюсер та друг Макса Барських, кліпмейкер та режисер Алан Бадоєв не оминув увагою цю пропагандистську інформацію:

“А це вже не просто фейк. Це чиїсь вкладення у фейк, хтось на це витратився. А головне, хтось постраждає, придбавши квиток. Адже жодного концерту не може бути і, звичайно, не буде. Так цинічно обманювати своїх людей. Заспокойтесь, цей артист не про вас. Слухайте, приміром, Газманова”, – написав Бадоєв.

Фото – скріншот з відео