fbpx
Події
На Донеччині чоловік прикував ланцюгом 10-річного хлопчика

Колишній ув’язнений побив дитину, прикутого ланцюгом до ліжка.

У Луганській області копи отримали заяву від 10-річного хлопчика, якого вітчим прикував ланцюгом до ліжка, перед цим жopcтоко побивши дитину. Про це повідомили в прес-службі поліції області.

“Співробітники поліції миттєво відреагували на повідомлення 10-річного хлопчика, який подзвонив в поліцію і розповів про те, що вітчим сильно його побив”, – йдеться в повідомленні.

На місці події з’ясувалося, що хлопчика сильно побив його вітчим – 48-річний чоловік, який взимку звільнився з місць позбавлення волі. Але, очевидно, чоловікові побиття дитини було мало.

Читайте також: В УРЯДІ ПОСТАВИЛИ КРАПКУ: ПОКИ НЕ БУДУТЬ ПІДІЙМАТИ ЦІНУ НА ГАЗ ДЛЯ НАСЕЛЕННЯ

Він надів металевий ланцюг дитині на шию, пристебнув її до ліжка і бив дитину ременем. А потім, залишивши хлопчика пристебнутим на ланцюзі в будинку, поїхав.

“Повернувшись додому через деякий час, отстегнув ланцюг, вітчим доручив дитині виконувати роботу по дому і на городі. Скориставшись моментом, дитина побігла до сусідів і, попросивши телефон, подзвонив в поліцію”, – додали поліцейські.

Мати хлопчика в цей час проходила курс лікування в медичній установі. За її словами, співмешканець неодноразово бив їх обох, знущався над нею і сином, але від страху жінка нікому про це не говорила.

За фактом незаконного позбавлення волі неповнолітнього, яке супроводжувалося нанесенням фізичних страждань, було відкрито кримінальне провадження.

Проводиться досудове розслідування. Чоловік затриманий, йому загрожує до п’яти років позбавлення волі.

Джерело.

facebook