fbpx
Суспільство
На Київщині директорка дитсадку побила 5-річну дитину: батьки зчинили скандал

В одному з дитячих садків Київської області стався скандал. Дитина повернулася додому в синцях і саднах. Інцидент стався в дитячому садку «Ластівка» у Ворзелі.

Мама 5-річного хлопчика розповіла, що коли вона прийшла забирати сина з дитячого садка, то помітила синець у хлопчика під оком. Відомо, що в той день дитячий садок проводив свято, але хлопчик не брав у ньому участі.

Читайте також: В УКРАЇНІ ВСТУПИВ В СИЛУ ЗАКОН ПРО ОСВІТУ

Мама постраждалої дитини каже:

“У них було свято вихователя, батьків на нього не запрошували. Був тільки персонал дитячого саду і діти. Мій син досить специфічний, він не бере участі в подібних заходах, не співає і не танцює, але сидить і дивиться”.

Вихователька стверджує, що під час свята з дитиною все було добре. Однак в якийсь момент увірвалася завідуюча і забрала його, після чого він вже був з синцем.

Сам хлопчик каже, що завідуюча кинула його на підлогу.

Жінка провину заперечує і стверджує, що дитина завдавала їй удари під час того, як вона виводила його з залу через його безпричинний плач.

Батьки вже зняли побої. За словами мами хлопчика, подібні інциденти траплялися і раніше в дитячому саду. Багато батьків написали на завідуючу колективну скаргу.

Джерело.