fbpx
Події
На одному київському перехресті за місяць нарахували 73 тисячі порушень ПДР

У зв’язку із останніми трагічними подіями, поліція Києва і столичної області перейшла на посилений режим несення служби. Керівник столичної поліції Андрій Крищенко розповів, як зміниться Київ.

Про це передає агентство 112.ua.

Так, Крищенко розповідає, що по вулицях встановлено близько 5 тисяч камер відеоспостереження, із яких 500-600 – високотехнологічних, які можуть фіксувати обличчя людей, номери авто в нічний час. Камер спостереження після посилення режиму роботи поліції побільшає.

Інформація з камер зберігається 30 днів. Планують, що камери, які встановлюватимуть організації, в яких є кошти, будуть виведені в загальну мережу і правоохоронці зможуть користуватися цією інформацією.

Читайте також: В ХАРКІВСЬКІЙ ОБЛАСТІ У ЯСЛАХ-САДКУ OТPYЇЛИСЬ ДІТИ

Одна тестова камера на перехресті за місяць показала 73 тис. фактів порушень ПДР. Це лише щодо проїзду на заборонений сигнал світлофора і розворот у недозволеному місці.

Щодо посилення режиму роботи поліції Крищенко розказав: “Київська поліція практично постійно працює у посиленому режимі. Контртерористичні заходи стосуються всіх правоохоронних органів держави.

Звісно, поліція, в тому числі й поліція Києва, достатньо активно братиме в цьому участь. Наше завдання – саме в превентивному руслі (наприклад, перевірки автомобілів). Наші пости в суботу виявили автомобіль: за кермом колишній атовець, років 50, в машині – дружина, дочка, перевозили 4 тис. набоїв, два гранатомети.

Він служив у 2014-2015 рр. і натаскав собі. Потім ще вдома у нього вилучили 500 набоїв. Подібні факти ми виявляємо щодня. Поліція перевіряє в аеропортах, на залізничних вокзалах, підсилюємо наряди, проводимо відпрацювання.

І камери насамперед ми встановлюємо в місцях скупчення людей: залізничні вокзали, станція метро “Вокзальна”, пересідні станції, станції, де люди приїжджають з областей і масово йдуть у метро”.