fbpx

На початку року астрологами і ясновидцями був складений точний прогноз про події літа 2022 року і майбутнє, що настане за ним. Що вже справдилося? Маємо нагоду перевірити

На початку року астрологами і ясновидцями був складений точний прогноз про події літа 2022 року і майбутнє, що настане за ним. Що вже справдилося? Маємо нагоду перевірити.

Багато хто з нас наївно вірить, що все може стати як раніше. На жаль це неможливо. Війна точно закінчиться невдовзі, проте наш світ не буде колишнім ніколи. Потрібно бути готовими до цього.

Військовий конфлікт, започаткований Росією проти України, передбачали багато хто. Серед них були справжні провісники, але також ті, хто просто добре розуміється на політиці та вміє прогнозувати.

Практично всі були впевнені, що 22 лютого 2022 року станеться щось, що стане першим поштовхом для зміни світового порядку.

Ванга передбачила, що всі отримають те, що раніше транслювали іншим. Усі побачать себе, ніби у дзеркалі. Саме так стверджувала велика пророчиця. Всі, чия душа була озлоблена, пізнають те саме зло. Ті, хто завжди транслював добру енергію і не ображав інших, отримає подібне.

Старці розповідали, що саме у лютому 2022 року розпочнеться незворотний процес трансформації світу. Цей процес неможливо буде нічим зупинити. Жодна зброя, слова чи дії не відіграватимуть великої ролі. А все тому, що жителі планети Земля мають пройти через цей важкий процес, щоб еволюціонувати.

Еволюція полягатиме в тому, щоб ми навчилися ставити у найвищий пріоритет духовне, а не матеріальне.

Пророки вірили, що всі кризові та важкі події були потрібні, щоб наше суспільство змінилося. Старці казали, що шлях, яким ми прямуємо вже багато століть, вів нас у нікуди. Згодом ми перетворилися б на суспільство, чітко розділене лише на дві касти: господарів і рабів.

Астрологи віщували як соціальний переворот, так і природні катаклізми. Це може бути щось пов’язане з тектонічними рухами шарів Землі, наприклад. Карта світу суттєво зміниться, і наші життя зміняться кардинально.

А ось матінка Олімпія говорила, що це станеться 12 липня 2022 року. Саме в цей час станеться дивовижне перетворення Землі.

Багато дослідників стародавніх сувоїв і книг говорять, що всі ті катастрофи та катаклізми, які трапляються на планеті, циклічні. Вони повторюються щоразу і стають все більш руйнівними.

Сибірський провидець Калін передбачав падіння людства через якийсь зовнішній чинник, який не залежатиме від людей. Лід і полум’я запанують на Землі, казав він.

Чи вірити нам у це? Чи лякатися? Або навпаки вірити у здоровий глузд цивілізації? Чи, можливо, просто спостерігати або намагатися вплинути на ситуацію на своєму рівні? Вирішувати кожному самостійно.

Передрук без посилання на Ibilingua.com. заборонено.

Фото ілюстративне, Ibilingua.com.

You cannot copy content of this page