fbpx
життєві історії
На порозі стояв Олексій, я здивувалася, він не говорив, що прийде до сина. Я хотіла його вже вигнати, коли Люба сказала, що це і є її хлопець. Повисло мовчання. Ми з мамою стояли і не могли поворухнутися. Обстановку розрядив мій син, який побачив тата

З сестрою Любою у нас різниця у віці в 7 років. Коли мені було 20, я вийшла заміж за Олексія, йому було 22. Ми недовго зустрічалися, моя вaгiтніcть застала нас зненацька. Було прийнято рішення одружитися. Як чоловік Олексій був ніякий, він не любив мене, це було видно, але в сина душі не чув. За матеріалами

Мене не влаштовувало його ставлення до мене, він не приділяв мені уваги, не робив ніяких подарунків, сюрпризів, холодно ставився до моїх прохань. Я ревнувала його до сина, адже для нього він робив все. Почалися свapки, докори, скaндали.

Шлюб зруйнований остаточно … Олексій не міг протистояти моєму натиску. Я зажадала розлучення, мені хотілося бути з чоловіком, який мене любить, а не просто проводить час. Ми розлучилися, але він часто приїжджав в гості до сина. Я жила в квартирі у мами, де проживала і Люба. Я тоді й гадки не мала, що все так станеться.

Люба ніколи не славилася популярністю серед хлопців. Я ніколи раніше не помічала, щоб її хтось проводжав, дарував квіти, щоб вона збиралася на побачення. Вона була скромною, тихою, домашньою дівчиною. Все змінилося близько року тому. Ми з мамою стали помічати зміни в її поведінці, а 3 місяці тому вона зізналася, що у неї з’явився чоловік.

Ми зраділи! Сестрі було вже 22, пора було б подумати про заміжжя. Люба сказала, що хлопець старший за неї на 9 років, був одружений, є дитина. Ми стали її підбадьорювати, говорити, що нічого стpашного в цьому немає, навпаки добре, дорослий чоловік, заможний, а дитина не перешкода. Вона все одно була сумною, завжди з небажанням говорила про свого хлопця.

Ми ж хотіли випитати більше інформації про потенційного зятя, тому попросили запросити його на день наpoдження мами, щоб познайомитися. Люба знехотя погодилася.

Настав цей знаменний день. Ми з мамою весь тиждень готувалися, нам було цікаво дізнатися, хто ж зміг підкорити нашу Любу. Ми чекали його приходу, коли в двері подзвонили. Ми всі втрьох кинулися до дверей, але я встигла першою.

На порозі стояв Олексій, я здивувалася, він не говорив, що прийде до сина. Я хотіла його вже вигнати, коли Люба сказала, що це і є її хлопець. Повисло мовчання. Ми з мамою стояли і не могли поворухнутися.

Обстановку розрядив мій син, який побачив тата. Олексій вручив мамі квіти і подарунок, ми пройшли за стіл. Весь вечір ми сиділи як на голках, розмова не клеїлася, ми перебували в шoці. Олексій відчував напругу, тому через пару годин пішов, пославшись на роботу. Ми накинулися з розпитуваннями на Любу. Вона, крізь ридання сказала, що вони з Олексієм ходили в один фітнес клуб, часто перетиналися, а потім спілкування перейшло в щось більше, і вона зрозуміла, що закохалася.

Читайте також:“…ПОТЕРПИ, ЩЕ НЕ БАГАТО” – ВІД ПОЧУТОГО ДІАЛОГУ У ЖІНКИ СТИСЛОСЯ СЕPЦЕ ВІД ОБРАЗИ. ВСЮ НІЧ АННА ПРОПЛАКАЛА, А НА НАСТУПНИЙ ДЕНЬ СКАЗАЛА ДОЧЦІ – “Я, НАПЕВНО, ВІД ВАС З’ЇДУ! Я НЕ ЗМОЖУ ТАК ЖИТИ ЗНАЮЧИ, ЩО МЕНЕ ТУТ ПРОСТО ТЕРПЛЯТЬ ДЛЯ СВОЇХ КОРИСЛИВИХ ЦІЛЕЙ

Олексій зробив перший крок, запропонував зустрічатися. Ось уже рік, як вони пара, але не подавали виду, коли перетиналися у нас вдома. Я була в шoці, для мене це була зрaда. Люба розуміла, що ми так поставимося, тому мовчала. Залишок вечора ми провели кожна у своїй кімнаті зі своїми думками. Пройшов місяць, Люба так і зустрічається з Олексієм, тільки тепер вони не ховаються.

Син радий частим візитам тата, мама лояльно ставиться до вибору Люби, а я не можу на них дивитися. Я стала часто свaритися з сестрою, намагаюся їй пояснити, що Олексій жaхлuвий чоловік, а вона не вірить.

Намагалася вмовити Олексія закінчити ці відносини, але він мене не слухає. Не уявляю, як поставиться син, коли дізнається, що тато одружується на тітці. Що подумають родичі, люди? Ніхто крім мене не розцінює цю ситуацію серйозно, ніхто не хоче слухати мою думка. Але я впевнена, що цей союз не приведе ні до чого хорошого, як колись і мій.

Фото ілюстративне, з відкритих джерел

facebook