fbpx

На яку погоду очікувати українцям у Вербну неділю

На яку погоду очікувати українцям у Вербну неділю

Вербна неділя у 2022 році припадає на 17 квітня. У цей день на більшій частині держави очікується хмарна, подекуди дощова погода. Найхолодніше буде в західних областях, на Сході та Півдні можливе потепління.

Про це розказали синоптики Українського гідрометеорологічного центру. Вони виклали детальну мапу з усією інформацією про погоду по регіонам.

Так у Києві буде відчуватися певний перепад температури. Якщо 15 квітня стовпчик термометра підніметься до 16-18 градусів тепла вдень, то вже в суботу він опуститься на кілька позначок, а в неділю становитиме 8-10 градусів вище нуля. Увесь час в столиці буде хмарно. Вночі температура триматиметься у межах 5-7 градусів тепла.

У західні регіони Вербна неділя принесе дощі, інколи навіть зі снігом. Так опади очікуються у Львівській, Івано-Франківській, Тернопільській, Волинській, Чернівецькій, Рівненській та Хмельницькій областях. Стовпчик термометра тут триматиметься вдень на позначці 3-5 градусів вище нуля. Вночі показники не змінюватимуться.

Виняток становить лише Закарпатська область. Тут хоч і спостерігатиметься похолодання до 6-8 градусів з позначкою “плюс”, але опадів у неділю не буде. Проте напередодні свята, 15 та 16 квітня, тут можуть бути дощі.

У центральній Україні погода 17 квітня буде більш м’якою, але й тут відбудеться певний спад температури. У Вінницькій, Кіровоградській, Полтавській, Черкаській областях вдень триматимуться показники 7-9 градусів тепла, можливі незначні опади. В Дніпропетровській області Вербна неділя буде теплою – 14-16 градусів вище нуля. Але сонце буде ховатися за щільними хмарами.

Похолодання в східних регіонах України не очікується. В Донецькій та Луганській областях 17 квітня вдень буде 14-16 градусів тепла, вночі стовпчик термометра опуститься до 6-8 градусів з позначкою “плюс”. Опади можуть випасти в Харківській області, проте температура тут не буде відрізнятися від інших областей Сходу.

У північних регіонах Україні Вербна неділя буде прохолодною та дощовою. Опади можливі в Сумській та Житомирській областях. На Київщині та Чернігівщині весь день буде хмарно. Температура становитиме від 5 до 10 градусів тепла.

На півдні України температура повітря не підніматиметься вище 16 градусів. В Одеській, Херсонській, Запорізькій та Миколаївській областях опадів не очікується.

Це стосується і Криму, де 17 квітня буде весь день хмарно, але стовпчик термометра триматиметься на позначках 14-16 градусів вище нуля.

Фото ілюстративне

You cannot copy content of this page