fbpx
Breaking News
Ангеліна і зізналася йому, що дитину чекає від іншого. Санька це не зупинило, любов його НЕ зникла, він знову запропонував вийти за нього заміж, а секрет їх зберегти, щоб записати дитину без всяких пересудів і бабських пліток відразу на себе. Навіть батьки Ангеліни повірили, що дитя від Олександра
Дужe сильна молитва до Небесної Цариці за здоров’я дитини: моліться, і ви обов’язково будете почуті!
Коли неочікувані гості на порозі, я готую піцу за мегашвидким рецептом. Ніхто й не вірить, що я сама цю смакоту приготувала. Спробуйте і ви, це дуже смачно!
Приходжу на днях з роботи, а моя 10-ти літня донька пригощає мене цією смакотою, яку сама й приготувала. Мамочки дівчаток мене зрозуміють: моєму захвату не було меж. Це нереально смачно!(рецепт)
Мені було дуже соромно, через заштопану спідницю, за маленьке взуття, я боялася, що вони мене не візьмуть в свою сім’ю. Але моя свекруха Поліна Андріївна і свекор Василь Петрович прийняли мене, як рідну. А матір, коли дізналася, що я вийшла заміж, і що у мене все добре, тут же прибігла і стала вимагати, щоб я її утримувала
Шоу-бізнес
Надя Дорофеєва розповіла про свої звички: є корисні, а є – не дуже. Та співачка в чудовій формі і це говорить само за себе!

Співачка розповіла в своєму блозі, з чого починає свій день і як підтримує себе в формі, пише Нью Формат.

Популярна співачка Надя Дорофєєва, учасниця групи «Время и Стекло», поділилася своїми щоденними звичками.

Першою головною звичкою дівчини, з якої починається її день, є стакан води з лимоном.

Правда, воду Надя майже відразу ж запиває латте.

Оскільки артистка багато часу проводить в машині в дорозі, там вона і спілкується з родичами і слухає аудіокниги.

Читайте також: ДОДАЛА ДО ФАРШУ ЗА ПОРАДОЮ ДРУГА-ФРАНЦУЗА ВАРЕНУ КОВБАСУ І ЩЕ ДВА ОСОБЛИВІ ІНГРЕДІЄНТИ – ЯКА Ж СМАКОТИЩА ВИЙШЛА! ТРЕБА БУЛО ГОТУВАТИ ПОТРІЙНУ ПОРЦІЮ, БО ОДРАЗУ ЗНИКЛИ!

Надя також часто їздить на репетиції-тренування. Там вона розучує нові рухи і зв’язки.

Надя є власницею магазину, який також намагається час від часу відвідувати.

Ще однією здоровою, хоч і не щоденною звичкою Наді є заняття спортом. Надя відвідує заняття з електростимуляції, які допомагають покращити і підтримувати гарні форми сідниць.

Related Post