fbpx
Україна
Найближчим часом погода в Україні різко зміниться, в країну прийдуть морози і навіть сніг

Останні дні розбурхали українців новинами про віруси, який вже досяг нашої країни. А тепер і синоптики розбили надії на весняне тепло.

І найближчим часом погода в Україні різко зміниться, в країну прийдуть морози і навіть сніг. Синоптик Українського гідрометцентру та Gismeteo розповіли, коли чекати піку похолодання. Джерело

Карти Укргідрометцентру показують, що найхолоднішим днем стане неділю, 1 5 березня.

Вночі по всій країні (крім Півдня) очікується мороз від 0 до -4, вдень – від +2 до +7, на Півдні + 7 + 11 градусів, на Сході можливий мокрий сніг. Але знижуватися температура поступово почне за кілька днів до цього.

А ось сьогодні, 12 березня , в Україні навпаки потеплішає. Цей день буде найбільш ясним і теплим на цьому тижні.

В Україні вдень від +11 до +16, вночі буде прохолодніше (+ 2 + 8). На Заході буде хмарно і мрячітіме дощ. Очікується досить сильний вітер південно-західного напрямку.

13 березня хмарами затягне майже всю Україну (крім Півдня), невеликий дощ. Температура знизиться до + 9 + 12 на Заході, Півночі і в частині центральних областей. На Сході і Півдні тепло ще збережеться – від +13 до +18 градусів.

У суботу, 14 березня , опади охоплять вже всю Україну крім Криму. Похолодає ще сильніше.

А 15 березня прийдуть нічні морози, а в східних областях пройде мокрий сніг.

За прогнозами в понеділок, 16 березня , денне тепло вже повернеться, але ймовірність мінусової температури вночі буде високою ще протягом декількох днів.

Фото ілюстративне, з вільних джерел.

You cannot copy content of this page