fbpx
Україна
Найпопулярніший краш України Віталій Кім розповів, чи встигає відпочивати і порівняв себе з пустельним “кораблем”, зізнавшись, скільки ще протягне

Найпопулярніший краш України Віталій Кім розповів, чи встигає відпочивати і порівняв себе з пустельним “кораблем” – верблюдом.

Голова Миколаївської обласної державної військової адміністрації Віталій Кім 5 липня в інтерв’ю “Українській правді” порівняв себе з верблюдом, відповідаючи на запитання, чи вдається йому знайти час на відпочинок під час війни.

– Чи можна говорити, що Ви втомилися? Чи встигаєте ви відпочивати? Як ви в такому графіку живете? – Запитав у Кіма журналіст видання Михайло Ткач.

– Я можу концентруватися на роботі, коли це потрібно, і потім довго відпочивати. Як верблюд. У минулому я два роки працював і міг потім сім чи вісім років насолоджуватися результатами своєї роботи, – зізнався Кім. – Вважаю, два роки я протягну, а потім буду нити, що втомився.

Нагадаємо, з листопада 2020 року Кім очолює Миколаївську облдержадміністрацію. У березні 2022 року він нагороджений орденом Богдана Хмельницького ІІІ ступеня за вагомий особистий внесок у захист державного суверенітету та територіальної цілісності України.

Віталій Кім має велику родину, разом із красунею дружиною Юлією виховує трьох дітей.

Передрук без посилання на Ibilingua.com. заборонено.

Фото ілюстративне, з відкритих джерел.