fbpx
Суспільство
Наперекір Зеленському: в українській школі продовжують “трясти гаманці” батьків: “З кожного вимагають по 400 гривень у фонд школи”

Незважаючи на скасування так званих поборів у школах у вигляді “фонду школи” і “фондів класу”, в Херсоні продовжують вимагати гроші у батьків. Правда, тепер кошти йдуть “легально” – через благодійні фонди. Джерело

Цю інформацію повідомив на своїй сторінці у Facebook херсонець Микола Тараненко. Він опублікував зразок заяви благодійної організації сприяння розвитку освіти “Вікторія”, який дають у школі №15.

За словами жителя херсонщини, з кожного вимагають по 400 гривень “фонд школи”, по 360 грн в “фонд класу” і 140 гривень за охорону.

Організація, яка займається збором коштів, була заснована в 2002 році. Її засновниками вказані Валентина Рибак, Лариса Мальчикова і Ольга Кацер.

Читайте також: 15 вересня: яке свято, прикмети і що не можна робити

Зареєстрована “Вікторія” в тій же школі №15, де працює згадана вище Ольга Кацер вчителем початкових класів і заступницею директора з навчально-виховної роботи, передає “Типовий Херсон”.

Варто відзначити, що в Херсонській ОДА запрацювала “гаряча лінія”, на яку можна зателефонувати та залишити скаргу на керівництво шкіл та інших навчальних закладів, де продовжують збирати побори з батьків.

facebook