fbpx
Світ
Наречений вибyxнyв гучним сміхом, коли побачив в якому «платтю» наречена заявилася на весільну церемонію (відео)

Зазвичай перша реакція нареченого на наряд нареченої – чуттєві сльози, але вона зробила щось божевільне.
Напевно, кожна дівчина не раз представляла своє весілля, часом навіть в найдрібніших подробицях.

Пишне біле плаття, довга фата, шикарний букет нареченої, парні кільця з індивідуальним дизайном. Ось вона мрія кожної дівчинки!

Можна з упевненістю сказати, що коли Елізабет Хундлі, мріяла про своє весілля, вона не планувала задіяти костюм динозавра. І ось, наречена зважилася на щось набагато більше, ніж просто біле плаття.

Елізабет хотіла що б цей, особливий день став по-справжньому незабутнім, для її майбутнього чоловіка Тома Гарднера і вона вирішила піднести йому дивний сюрприз в момент їх «першої зустрічі» біля вівтаря.

«Дівоче прізвище моєї матері і моє друге ім’я – Рекс, – пояснює Елізабет. – І так, я подумала, що було б забавно надіти костюм динозавра і проілюструвати моє перетворення з динозавра Рекса – Хундлі в прекрасну дружину Гарднер».

Елізабет стверджує, що Том завжди заохочував її божевільні витівки.

Читайте також: ЗДИВУВАЛА: СТУДЕНТКА ПОДАРУВАЛА СВОЄМУ ХЛОПЦЕВІ ГРОШОВИЙ БУКЕТ (ВІДЕО)

Проте вона не знає яка буде у нього реакція на цей раз, адже він повернеться ні до прекрасної нареченої, а до динозавра Рекса.

Чи не подменная реакція Тома була доказом того, що ці дві людини створені одне для одного.

«Я був шокований сюрпризом Елізабет, і ніяк не міг очікувати такого, повороту подій, вона буквально застала мене зненацька і я не зміг стримати сміх, я реготав як ненормальний. Тільки моїй майбутній дружині, могло прийти таке в голову, вона божевільна і я люблю її, кращий день в моєму житті!»– прокоментував Том.

Після обіймів і чарівного поцілунку, Том перетворив Елізабет, з динозавра, в милу красуню – дружину. Потім вони зв’язали себе міцними узами шлюбу.

Джерело.

You cannot copy content of this page