fbpx
Шоу-бізнес
Нарешті! А то всі вже ну зачекалися ж! Співачка натякнула на наближення щасливої події.

Наталя Могилевська натякнула, що виходить заміж.

Наталі Могилевській приписують роман з Владом Кацюбою. Як пише УНІАН, в інтерв’ю на шоу каналу “Україна” “Привіт, 20-ті” 44-річна артистка повідомила, що вона наразі «в статусі нареченої». Зокрема, артистка загадково відповіла на питання про те, чому в її концертної команді танцюристів так багато чоловіків:

«Сьогоднішній мій номер на пісню” Покохала “- про те, що любов – це стихія. Така ж неймовірна і неосяжна, як океан. А коли океан розіллється, навколо будуть женихи. Адже єдиний час жінки, коли вона законно має право розглядати інших чоловіків, – це стан нареченої. До цього не можна – ще рано, а після цього вже пізно – ти заміжня», – повідомила вона.

Напередодні в інтерв’ю і на своїх концертах Могилевська відкрито зізнавалася, що закохана і щаслива. Крім того, співачка повідомила, що присвятила коханому свою нову пісню “Покохала”.

Читайте також: ГОРОХОВИЙ СУП З КОПЧЕНОСТЯМИ ОСОБЛИВО СМАЧНИЙ ВЗИМКУ, КОЛИ НАДВОРІ МОРОЗИ І ЗАМЕТІЛІ. ВІН ЧУДОВО ЗІГРІВАЄ І ТАМУЄ ГОЛОД. А ЯК ЩЕ ЗНАТИ КІЛЬКА ВАЖЛИВИХ СЕКРЕТІВ ПРИГОТУВАННЯ – ВИ ПОРАДУЄТЕ РОДИНУ ДІЙСНО НЕПЕРЕВЕРШЕНИМ ГАРЯЧИМ БЛЮДОМ!

Втім, ім’я бойфренда і передбачуваного майбутнього чоловіка Могилевська не розкриває, проте в Мережі ходять чутки, що її обранцем став ландшафтний дизайнер і музикант Влад Кацюба. Саме він став головним героєм в кліпі на пісню “Покохала”.