fbpx
Breaking News
Свята і вихідні в лютому-2020. Скільки свят і додаткових вихідних днів очікується? Працюватимемо всього 20 днів.
Ці чебуреки навчила мене готувати подруга-гречанка. Вони готуються дуже швидко і легко, але які запаморочливо ароматні і смачні – вам не передати! Вся моя родина в захваті була, коли я їх вперше поставила на стіл. Спробуйте!
Відразу все рухнуло, коли він приїхав і назвав мене чужим жіночим ім’ям! Серце спочатку завмерло, а потім закалатало зі страшною силою. Я відразу все зрозуміла: він завів собі «закордонну дружину». А потім я сама зрадила. Так і живемо.
Від чоловіка ж відповіді були скупі і односкладові – «спасибі», «так», «зрозуміло». Начебто не особливо він і вплутується в переписку, але і не «відшиває». З силою придушивши бажання рознести все і вся, розлучитися і подати на аліменти, вирішила поспостерігати.
– Розлучився з дружиною, хочу одружитися на тещі. Мене друзі засуджують, а мені так простіше
Цікаве
Нарешті про це заговорили! 95% всього навчального матеріалу, який дають дитині в процесі навчання, зовсім не застосовується в житті. Ці шкільні предмети – зайві для наших дітей. А ви згодні?..

Які предмети в школі батьки вважають марними? А ось які. 

Гірка правда полягає в тому, що 95% всього навчального матеріалу, який дають дитині в процесі навчання, зовсім не застосовується в житті.

ОБЖ – основи безпеки життєдіяльності

Якщо задуматися, то ОБЖ вчать дитину батьки. Правильно передавати ніж, не лізти в окріп, правильно переходити дорогу. А знання, як потрібно надягати протигаз, анітрохи вам не допоможуть. (За матеріалами)

Чим замінити?

Краще замінити заняттями з надання першої допомоги, як розпізнати інcyьт, про те, як діяти в екстрених ситуаціях.

Трудове виховання

Безглуздий предмет, на якому хлопчиків вчать пиляти і стругати, а дівчаток – вишивати хрестиком.

Серйозно? Добре, вміння тримати молоток в руках ще стане в нагоді, але фрезерний верстат… Ну навряд чи.

Або вишивати хрестиком. Так, це заняття може стати хобі одиницям, але навіщо приділяти цьому шкільний час?

Чим замінити?

Краще викладати дівчаткам уроки стилю, а хлопчикам – ази водійської майстерності або вміння розбиратися в машинах.

Читайте також: МОЇ ДІТКИ ТАКІ “ВУШКА” ЗА ОБИДВІ ЩОКИ УПЛІТАЮТЬ! ГОТУВАТИ ЇХ ЛЕГКО, А НІЧОГО ШКІДЛИВОГО, ЯК У МАГАЗИННОМУ ПЕЧИВІ, В НИХ НЕ МАЄ. НАВІТЬ ЧОЛОВІК З ЗАДОВОЛЕННЯМ В РЕЙСИ МОЇ ЛАСОЩІ БЕРЕ ДО ЧАЮ.

Фізкультура

Погодьтеся, у багатьох школах фізкультуру викладають ну просто убого. І за 11 років навчання більшість школярів не може ні правильно віджатися, ні присісти, ні підтягнутися. Так чим тоді займаються стільки років на фізкультурі?

Чим замінити?

Краще викладати основи самооборони і хореографії. Корисно буде і те, і інше. А можна і теорію здорового способу життя: розповідати про метаболізм, харчуванні та інші основи фітнесу.

Я повністю з цим згодна, а ви?

Related Post