fbpx
Україна
Нас знову порахують у У 2020 році. Як це буде і скільки коштуватиме?

Останнього разу перепис населення в Україні проводився у 2001 році. Згідно з його даними, загальна кількість населення становила 48 млн. 457 тис. осіб.

Всеукраїнський перепис населення, відповідно до розпорядження Кабінету Міністрів від 9 квітня 2008 №581, повинен бути проведений у 2020 році.

Про це, як пише Biz.ligazakon.net, розповів Міністр Кабміну України Дмитро Дубілет.

Як  проводитиметься перепис?

Як повідомив міністр Кабінету Міністрів Дмитро Дубілет, для перепису населення ефективніше буде об’єднати близько семи різних реєстрів, де зберігаються базові дані про українців. Дубілет зазначив, що це набагато краще, ніж рахувати українців, обходячи будинки, як це робилося раніше.

Така кількість реєстрів необхідна для того, щоб зібрати повну інформацію про громадян України: відповідно до закону «Про перепис населення», під час процедури збираються такі дані, як:

– склад і родинні зв’язки членів домогосподарства, сімейний стан;

– дата і місце народження, вік, стать;

– етнічне походження і мовні ознаки, громадянство, міграційна активність;

– освіту, джерела доходів, зайнятість;

– умови проживання.

Яка ціна перепису? 

За словами Дмитра Дубілета, на «традиційний» всеукраїнський перепис населення, з обходом домівок українців, знадобиться 5 млрд. грн.

Цю цифру озвучили у Держстаті.

“Мені недавно в проекті Держстату принесли дані про бюджет цього перепису, він становить 5 млрд. грн, і я розумію, що ефективніше і простіше буде зробити так звану електронну перепис населення”, – сказав міністр.

Джерело