fbpx

Наш президент закликав до нових мирних переговорів. Київ і Москва повідомили про деякий прогрес у переговорах цього тижня за політичною формулою, яка б гарантувала Україні захист безпеки поза альянсом НАТО: подробиці. “Росія «здійснить абсолютно всі наші плани»” – заявив диктатор

Наш президент закликав до нових мирних переговорів.

Президент України Володимир Зеленський вчора закликав до всебічних мирних переговорів з Москвою, щоб зупинити вторгнення в його країну, попередивши, що в іншому випадку Росії знадобиться «кілька поколінь», щоб надолужити втрати у війні.

– Я хочу, щоб мене зараз почули всі, особливо у Москві. Настав час зустрічатися, час говорити», – сказав Володимир Зеленський.  – Настав час відновити територіальну цілісність та справедливість для України. Інакше втрати Росії будуть такими, що вам знадобиться кілька поколінь, щоб їх відновити.

Росія визнала 2 березня, що близько 500 її солдатів було втрачено, але з того часу не представила жодних оновлень. Україна заявляє, що їхня кількість зараз становить кілька тисяч. Агентство Reuters не змогло незалежно перевірити кількість загиблих.

Київ і Москва повідомили про деякий прогрес у переговорах цього тижня за політичною формулою, яка б гарантувала Україні захист безпеки поза альянсом НАТО.

Але Україна заявила, що необхідність негайного припинення вогню та виведення російських військ залишається чинною, і обидві сторони звинуватили одна одну в затягуванні переговорів.

путін пообіцяв продовжувати вторгнення доти, доки йому це вдається, пообіцявши в п’ятницю десяткам тисяч людей, які розмахували російськими прапорами на футбольному стадіоні в Москві, що Росія «здійснить абсолютно всі наші плани».

Сполучені Штати неодноразово попереджали, що Росія може звернутися за допомогою до Китаю, найбільшої держави, яка у відкриту не засудила нападу.

У п’ятничному відеоінтерв’ю президент Джо Байден сказав голові Китаю Сі Цзіньпіну, що будуть «наслідки», якщо Пекін запропонує «матеріальну підтримку» Росії у війні в Україні, заявив Білий дім, уточнивши, що санкції проти Пекіна були б варіантом.

Китай та Росія заперечують, що Пекін розглядає можливість надання військової допомоги Москві. Китай каже, що хоче домогтися припинення конфлікту.

Слава Україні!

За нами – правда і Перемога!

Передрук без посилання на Ibilingua.com. заборонено.

Фото ілюстративне, з відкритих джерел.

You cannot copy content of this page