fbpx
Україна
Настій “головного на росії” похитнеться: тарологиня Анна Єфремова розкинула карти Таро з питанням щодо війні в Україні на 2023 рік. Чи буде “затишшя”, та з чим це буде пов’язано, та коли чекати на переломні події

Настій “головного на росії” похитнеться: тарологиня Анна Єфремова розкинула карти Таро з питанням щодо війні в Україні на 2023 рік. Чи буде “затишшя”, та з чим це буде пов’язано, та коли чекати на переломні події.

Чого українцям очікувати від нового, 2023 року?

Одна з кращих спеціалісток у сфері тарології каже, що пауза з боку “сусідів”  може бути обґрунтована з тим, що у них простежується нестача “з чим воювати”.

Тарологиня Анна Єфремова розкинула карти Таро з питанням щодо війні в Україні на 2023 рік. Жінка повідомила, що бойові дії продовжаться, і вже весною слід чекати переломні події.

“Війна продовжиться в 2023 році і ми її дуже сильно будемо відчувати. Зрозуміло, що це поганий стан, переживання, госпіталізація і так далі. Війна триває. Але тут же випали ще дві карти з колоди, які говорять про те, що весна 2023 року принесе свій певний результат”, – сказала Єфремова.

Згідно з прогнозом на перше півріччя, “сусіди”можуть взяти паузу у війні через нестачу озброєння. Однак розслаблятися в цей час нікому не можна.

“Силовий метод впливу, спроби домовитися приносять негативні наслідки і великі руйнування. Може бути якась невелика пауза перед наступом. Чому пауза виникає? Тому що брак ресурсу як такого. Це ми говоримо про Росію щодо України. РФ може взяти паузу на якийсь проміжок часу”, – пояснила таролог.

“Пауза з обманним підтекстом, тому що у Росії імперські амбіції. “Я все одно хочу завоювати, я все одно хочу забрати будинок, я все одно хочу забрати землю!” Але настрої імператора трохи похитнуться”, – додала Анна Єфремова.

Фото – скріншот з відео