fbpx
Україна
Настя Каменських повернувшись до України, цілувала землю, і розповіла, що відчула, коли почалась сирена (фото)

Настя Каменських повернувшись до України, цілувала землю, і розповіла, що відчула, коли почалась сирена (фото)

Співачка Настя Каменських після п’ятьох місяців перебування за кордоном повернулася на рідну Батьківщину.

Артистка вперше від початку війни дала інтерв’ю на ТБ після повернення до України.

Настю Каменських запросили до студії “Сніданку з 1+1” де вона поділилася емоціями після того, як ступила на рідну землю. За словами Насті, першою чергою вона поїхала до мами, яка вже тривалий час перебуває в Україні. А потім поїхала до їхнього з Потапом будинку, де все ще лишилося з Нового року:

“Зовсім по-іншому пахне своя земля, і, звичайно, і цілувала і припадала. Я поїхала до своєї мами, вона довгий час вже тут. Потім своя оселя, там ще все з нового року залишилося”, – сказала Настя.

Настя Каменських розповіла, що вже чула в Україні сирени, втім раніше вона чула тривогу на концерті у Литві:

“Я чула їх не вперше. Тому що, коли я була в Литві, я вперше почула на благодійному концерті і там увімкнули її просто на всю залу, це дуже лячно”, – поділилася Каменських.

За п’ять місяців, які Настя перебувала за кордоном, вона з благодійними концертами об’їздила півсвіту – артистка була і в Іспанії, і в Чехії, і в США, і в Ізраїлі. За цей час Каменських зібрала 75 мільйонів гривень для допомоги і продовжує збирати.

“YouTube, всі портали – вони блокують відео, яке бачимо ми. Бо не відповідає їхній спільноті. Коли в Instagram багато викладаєш, тебе блокують. Я дуже багато даю інтерв’ю, тому що я хочу бути рупором, голосом своєї країни. Мені треба показувати, розповідати, як насправді це відбувається. А не просто… Мене запитали в Америці: “А що ви думаєте з приводу цього конфлікту?”. Я як там роздала! Який конфлікт? Ви в своєму розумі? Ви розумієте, що в нас геноцид, який конфлікт. Я показую всі ці відео з Бучі, з Ірпеня. Вони цього не бачать. І тому важливо розповідати, щоб люди поширювали правду”, – зазначила Настя.

До слова, чи повернувся разом зі співачкою її чоловік Потап і де він наразі Настя не повідомила.

Нагадуємо, кожен українець повинен бути на своєму місці. Тільки разом до Перемоги!

Слава Богу! Слава ЗСУ! Слава Україні!

Фото – скріншот з відео