fbpx
Україна
Настя Каменських вперше за довгий час показала біля себе чоловіка Потапа, та відповіла на найзатребуваніше питання шанувальників

Настя Каменських вперше за довгий час показала біля себе чоловіка Потапа, та відповіла на найзатребуваніше питання шанувальників.

Настя Каменських вперше за два місяці війни з’явилася на публіці із чоловіком Потапом

Артистка розповіла, де під час війни перебуває її чоловік Потап, про діяльність якого зараз мало що чути.

В Instagram співачка опублікувала їхню спільну світлину, яка була зроблена на церемонії Latin American Music Awards 2022 у Лас-Вегасі, де Каменських виступала на підтримку України.

Настя одягнена в тренч із патріотичними гаслами, який для неї розписала найкраща подруга, а Потап – у жовту толстовку та блакитні шорти. Пара тримає над головою прапор України. У підписі до фото Настя розповіла, де перебуває чоловік, і чим він займається зараз.

“Ми з Потапом, як і більшість українських артистів, щодня докладаємо всіх зусиль, щоб якнайбільше людей у всьому світі знали правду про Україну і підтримували і допомагали нам. Щоб наше спільне горе не стало звичним для світу. Вірю, що зараз наша головна місія – це робити те, що в нас найкраще виходить – говорити дуже голосно і на весь світ про те, що відбувається! Писати та співати пісні, які будуть почуті у всьому світі”, – підписала знімок артистка. – “Ми з Льошею мали можливість на LatinAMAs у США гордо тримати наш прапор та розповісти про ситуацію в наших українських містах. Дякую, Потапе, що був поряд”, – написала Настя.

Багатьох у коментарях цікавить питання, як Потап зміг виїхати під час воєнного стану. Відповідь дуже проста, її ж Настя публікувала в блогу ще 21 лютого. Пара виїхала напередодні, як каже артистка, в робочих справах.

Все буде Україна!

Фото, скрін з відео