fbpx
Україна
Національна академія наук України: коравірусною інфекцією можуть заразитися 22,2 млн українців – а це більше половини населення країни.

Зараження коронавірусом 22,2 млн українців можливо при низькому рівні протиепідемічних та профілактичних заходів, вважають у Національній академії наук України.

Коронавирусною інфекцією можуть заразитися 22,2 млн українців.

Такий прогноз дали в Національній академії наук України (НАНУ), повідомляється в протоколі київської постійної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій, засідання якої відбулося 21 березня.

Протокол опублікований на сайті Київської міської державної адміністрації, передає “Гордон”.

“Орієнтовний прогноз Національної академії наук України при низькому рівні протиепідемічних та профілактичних заходів щодо можливого інфікування 22,2 млн людей в Україні”, – сказано в документі.

В Україні введено режим надзвичайної ситуації в Житомирській, Чернівецькій, Дніпропетровській, Івано-Франківській, Київській, Харківській, Тернопільській та Донецькій областях, а також в Києві.

Спалах коронавирусної інфекції COVID-19 почалася в грудні 2019 року в Китаї. 11 березня Всесвітня організація охорони здоров’я оголосила поширення коронавируса пандемією. За даними американського Університету Джона Хопкінса на 21 березня, загальна кількість інфікованих у світі становить понад 300 тис. осіб.

Фото – Конкурент

Сподобалася стаття? Поділіться з друзями на Facebook!

You cannot copy content of this page