Українці витрачають на їжу більше половини зарплати, а “продуктові запаси” допоможуть заощадити, повідомляє «Сегодня».
Консервація – стратегічний запас українців. Закруток з овочами, фруктами і ягодами наші господині щорічно роблять стільки, що часом і самі не знають, куди подіти все це добро.
Але ті, хто встиг зробити продуктові запаси влітку, зараз можуть істотно заощадити на овочах і фруктах. Чи завжди виправдана подібна економія, розбиралася кореспондентка телеканалу ” Україна ” Юлія Доброскок.
Економісти підрахували, що українці витрачають на їжу більше половини зарплати. Саме тому запаси провіанту – це вихід, коли в родині не вистачає грошей.
Читайте також: ДЕ В УКРАЇНІ ПОТЕПЛІШАЄ ДО +30 ГРАДУСІВ: ПОГОДА НА ВИХІДНІ
“У літній період ціни на харчування знижуються, тому частина українців робить запаси на осінній і зимовий періоди, коли ціни ростуть”, – говорить економіст Олександр Соколов.
“Будь-які продуктові запаси – це звільнення від хвилювань, страху за завтрашній день. Люди бояться, що не буде чого їсти, – коментує психолог Світлана Білоусова.
Найбільше на зиму запасаються люди старшого покоління, адже вони пам’ятають, що таке голод і дефіцит.Серед молоді – ті, хто вважає себе справжнім господарем.
Головне, пам’ятайте – будь-які запаси потрібно робити розумно. Адже десята частина заготовки, як показує практика, йде на смітник.