fbpx
Україна
Названа дата завершення гарячої фази війни в Україні – невже ми видихнемо з полегшенням? Принаймні, так обіцяє відомий український астролог: – Вони почнуть втрачати не лише нині окупований Херсон, а й інші міста. Вже у березні 2023 року буде підписано повну капітуляцію Росії

Названа дата завершення гарячої фази війни в Україні – невже ми видихнемо з полегшенням? Принаймні, так обіцяє відомий український астролог Влад Росс.

Відтоді, з фатального 24 лютого 2022 року, кожен українець хоче почути заповітну фразу “Ми перемогли!” Влад Росс вважає, що це може статися вже в листопаді.

Астролог Влад Росс розповів, коли, на його думку, це нарешті може статися.

За його словами, гаряча фаза має закінчитися на ретроградному Марсі. Найімовірніше, це станеться близько 21 листопада.

– Усі зрозуміють, що Володимир Путін програє, а російська армія відходить до своїх адміністративних кордонів. Вони почнуть втрачати не лише нині окупований Херсон, а й інші міста. І навіть застосування атомної зброї Путіну не допоможе”, – сказав астролог.

Росс додав, що повністю про завершення війни можна говорити тільки у наступному році, коли Росія підпише капітуляцію.

– 8 липня в день народження нашого головнокомандувача Валерія Залужного відбулося з’єднання Юпітера (планета перемоги) та Марса (планета війни). Вже у березні 2023 року буде підписано повну капітуляцію Росії. І тоді ми заберемо усі свої території, окрім Криму. Цей півострів Росія обміняє на зняття з себе всіх санкцій, – підсумував своє передбачення астроексперт.

Передрук без посилання на Ibilingua.com. заборонено.

Фото ілюстративне, Ibilingua.com.