fbpx
Світ
Названо країни і туристичні напрямки, куди зможуть поїхати влітку українці

Всесвітня туристська організація спрогнозувала, що в 2020 році кількість туристів у всьому світі зменшиться на третину – з 1,4 до 1 млрд осіб.

Першими українських туристів, по всій видимості, готові будуть прийняти Болгарія, Греція, Грузія, Кіпр, Туреччина, Чорногорія – традиційні літні напрямки. Дана інформація була оприлюднена на сайті korrespondent.net.

В основному, країни збираються відкривати туристичний сезон для іноземців з 1 липня. Залишається лише одне питання – а відкриє Україна свої повітряні кордони для зарубіжних авіаперевезень?

Авіакомпанії Czech Airlines, Wizz Аіr і Lufthansa мають намір відновити регулярні рейси з України з кінця травня-початку червня.

Чеська компанія Czech Airlines збирається відновити рейси з України 24 травня – з Києва та Одеси в Прагу.

Угорська компанія Wizz Air запустила бронювання квитків на рейси з Києва, Запоріжжя, Львова, Одеси і Харкова з 23 травня.

Більшість авіарейсів будуть здійснені з червня. Німецька Lufthansa частково відновлює рейси з України з 1 червня: з Києва до Берліна.

Однак в прес-службі Мінінфраструктури заявили, що до прийняття офіційних рішень українським Кабміном про відновлення регулярних рейсів, дії авіакомпаній з продажу квитків є передчасними.

У міністерстві відзначили, що всі рішення про відновлення авіасполучення буде приймати виключно Кабінет міністрів.

В Європі розглядають і інші плани по відкриттю кордонів.

В Австрії, Чехії та Словаччині хочуть взаємно відкрити кордони. А чехи і зовсім мають намір створити коридор для допуску на курорти Хорватії.

Німеччина теж хоче відкрити кордон з Австрією. Уряд Польщі має намір відкрити на сезон відпусток кордони для туристів з ряду країн, в яких епідемічна ситуація перебуває під контролем. Україна поки в цих списках не значиться.

Передрук без посилання на Ibilingua.com. заборонено.

Фото ілюстративне, tranio

Сподобалася стаття? Поділіться з друзями на Facebook!