fbpx
Суспільство
Названо нещасливі жіночі імена, які притягують магнітом самотність

Кожній людині ім’я дається не просто так. Ім’я тісно пов’язане з долею і впливає на вдачу, характер і розвиток, а іноді і на все її життя. Джерело

Саме тому перш, ніж вибрати ім’я дитині, необхідно ретельно обміркувати всі варіанти, і те, якою ви хочете її бачити в майбутньому і якою вона буде за своїм характером, чого зможе домогтися.

Так, за тривалими спостереженнями стало зрозуміло, що жінкам, названим ім’ям Діана, не буде везти у коханні. У перекладі з давньоєврейської мови, ім’я Діана означає “та за яку постилися”.

У дитячі роки дівчинки з цим ім’ям відрізняються добротою, але потужним норовом. Вони можуть бути веселими, але тут же розлютитися, або миттєво піти в себе, замкнутися.

Вони дуже ранимі. Але, Діана завжди допоможе слабшому і знедоленому. І ця готовність до безкорисливої допомоги залишиться у неї на все життя.

Олександра – похідне від чоловічого імені, накладає на його господиню певні риси, властиві протилежній статі.

Найчастіше Саші доводиться звалювати на свої тендітні плечі проблеми всієї родини, багато і важко працювати, постійно вирішувати чужі проблеми.

Особиста драма полягає в тому, що по своїй натурі Олександри дуже ліниві і хотіли б займатися, наприклад, йогою десь в Індії, але реальність зовсім інша.

Читайте також: Я не знаю, що таке материнська любов

Інна – це ім’я жінки з дуже складним і вибуховим характером, яка дуже важко сходиться з людьми, не вміє поступатися і йти на компроміс.

Завжди у всіх своїх бідах звинувачує інших людей, дуже зарозуміла, вважає, що всі їй щось винні.

Ніколи не робить висновків з минулих ситуацій і не вчиться на своїх помилках, тому перебуває все життя в безупинній боротьбі з собою і навколишнім світом.

Тамара – жінки з таким ім’ям затьмарюють особисте щастя постійними підозрами свого партнера до зради і підлості, намагаються з цим боротися, але марно.

Не важливо, чи це правда, чи порожні фантазії, вони так вимотують себе цими переживаннями, до нервового зриву і cepцево-cyдинних зaxворювань.

Рідко бувають щасливі в шлюбі, вони або постійно перевіряють і контролюють своїх чоловіків, або своєю увагою і любов’ю просто “душать” партнера.

facebook