fbpx
Україна
“Не допомагайте Соловйову!”: Олександр Педан розповів, що думає з приводу того, що Полякова та Єфросиніна “вляпалися” в скандал з мовою

“Не допомагайте Соловйову!”: Олександр Педан розповів, що думає з приводу того, що Полякова та Єфросиніна “вляпалися” в скандал з мовою

Шоумен Олександр Педан дорікнув колегам по шоубізу Маші Єфросиніній та Ользі Поляковій за виправдання щодо спілкування мовою “сусідів”. Педан Переконаний, що такі заяви йдуть плюсом для росії.

За словами Педана, головний російський пропагандист Володимир Соловйов може розігнати тезу про гнoблeння “відомих українських ведучих”, чим ще більше нашкодить нашій державі. В інтерв’ю 24 каналу він порадив Єфросиніній та Поляковій обговорити мовне питання з психологом, а не вигукувати про це на всю Батьківщину.

“Якщо вони хочуть щось робити російською, це їхнє право. Що я можу сказати? Це їхній вибір. Але акцентувати на цьому… Я не знаю, звідки пішов акцент. Якщо це Полякова і Маша зробили розсилку, в якій сказали, що вони принципові – це, як на мене, неправильно, вони самі себе підставили”, – вважає Олександр.

“Якщо тобі важко і болить – ти можеш поговорити з психологом, але не говорити про це на всю Україну. Всі розмови від публічних осіб про те, що їм важко переходити на українську – це все гра на боці російської пропаганди. Уявіть ситуацію, коли кажуть, що мене змушують говорити українською мовою, – і завтра Соловйов бере цю всю штуку і в себе показує на телебаченні: “Відомого українського телеведучого чи телеведучу прuгнoблюють в Україні за її російську мову”! Все, це гра на їхньому полі”, – підкреслив телеведучий.

Шоумен попросив Полякову та Єфросиніну кілька разів подумати перед тим, як говорити такі речі, і порадив брати приклад з інших зірок шоу-бізнесу – Олексія Дурнєва та Антона Птушкіна, які перейшли на українську мову.

“Вдома в себе, робіть, що хочете, ніхто вам в сім’ю не лізе. Навіть немає заборони говорити в ютубі російською, ми не можемо їм заборонити, це їхнє право. От подивіться на Дурнєва, Птушкіна. Це правильно, це має людина відчути, це має пройти зсередини. Але якщо ти не можеш це і продовжуєш там типу російськомовну історію – я не знаю, для чого це робити”, – сказав в інтерв’ю шоумен.

Фото – скріншот з відео