fbpx

Не довго сумувала: Надя Дорофєєва з новим хлопцем засвітилася у Барселоні. Він відомий ресторатор (фото)

Не довго сумувала: Надя Дорофєєва з новим хлопцем засвітилася у Барселоні. Він відомий ресторатор.

Українська виконавиця Надя Дорофєєва, яка в середині березня оголосила про наміри розлучитися з співаком Володимиром Дантесом, “засвітилася” з відомим київським ресторатором Михайлом Кацуріним. В мережі вспливла фотографія нібито зроблена в Барселоні.

На ній молоді люди, дуже схожі на артистку та підприємця з України, обіймаються посеред вулиці. Знімок на свою сторінку в Twitter виклала користувачка на ім’я Аліса.

Автор фотографії наразі залишається невідомим. Не зрозуміло також, чи дійсно кадр був зроблений в Іспанії, адже про розрив стосунків зірки оголосили під час війни.

Як відомо, на час воєнного стану чоловікам від 18 до 60 років не дозволяється покидати країну, якщо вони не підпадають під категорію винятків. Зокрема, якщо на утриманні громадянина перебувають троє і більше дітей віком до 18 років. Зазначимо, що Кацурін виховує сина та дочку, тому не вважається багатодітним батьком.

Звідси виходить, що якщо на світлині дійсно Надя Дорофєєва з новим обранцем, фото могло бути зроблене або до введення президентом України воєнного стану, або на території України після офіційного оголошення про розлучення з Володимиром Дантесом.

Варто зазначити, що на фотографії дівчина з пучком на голові, який співачка часто демонструє фанатам під час подорожей, а чоловік біля неї стоїть в яскраво-зеленому светрі, який прихильники ресторатора також вже бачили не раз.

Також цікаво, що напередодні колишній обранець співачки Дантес підтвердив, що рішення розійтись пара прийняла ще до вторгнення Росії в Україну, тому кінець стосунків зірок датується не 18 березня, коли про це дізналися фанати.

Зі слів виконавця, вони залишилися добрими друзями і продовжують спілкуватися.

Фото з мережі твітер

You cannot copy content of this page