fbpx
Україна
Не Лепсом єдиним: Лариса Доліна та Дмитро Дюжев з “Бригади” засвітилися на Донбасі в “день створення” так званої ДНР (фото)

Не Лепсом єдиним: Лариса Доліна та Дмитро Дюжев з “Бригади” засвітилися на Донбасі в “день створення” так званої ДНР.

Російській співачці Ларисі Доліній та актору Дмитру Дюжеву не сидиться у рідній країні – вони вирішили приїхати на окупований Донбас та покласти квіти біля пам’ятника загuблuм під час Другої світової війни

Не лише Григорій Лепс вирішив приїхати на Донбас і заспівати перед ними. Лариса Доліна та Дмитро Дюжев також прибули до окупованого Донецька. Артисти, які підтримують свого президента та вiйну в Україні, постояли перед камерами, поклали квіти біля пам’ятника “Жеpтвам фашuзму”, а Дмитро Дюжев ще й перехрестився.

Кадри з місця подій опублікував один з телеграм каналів.

У соцмережах артисти не стали ділитися кадрами з поїздки та приховали факт свого перебування в окупованому Росією українському місті. Як повідомляє видання “ДАН”, Доліна, Дюжев та Лепс виступили на концерті у так званій “ДНР” у день її “створення”.

До слова, Лариса Доліна, яка народилася в Баку, але з трьох років жила в Одесі, мовчить про вiйну та повністю підтримує режим Путiна. Щодо Дюжева, то він також підтримує окупацію Донбасу та повномасштабну вiйну в Україні. Наприклад, раніше у своєму телеграм-каналі актор опублікував пост про “допомогу” дітям Донбасу.

Фото, ілюстративне з вільних джерел