fbpx
Україна
“Не наклич на нас біду, все одно тебе знайду, я йду”, – співав він колись, а тепер під обстрілами захищає Україну: “Хтось нас здав, і ми потрапили під обстріл. Я вже попрощався з життям, а потім зрозумів: коли страшно – ти стаєш тягарем. Тікати від війни – марна справа. Ніхто не знає, куди прилетить, а роботу треба робити”, – розповідає Юрко Юрченко

“Не наклич на нас біду, все одно тебе знайду, я йду”, – співав він колись, а тепер під обстрілами захищає Україну.

Фронтмен українського гурту Yurcash Юрко Юрченко в ефірі радіо “Промінь” днями розповів про те, як захищає Україну від російських окупантів у складі добровольчого батальйону “Карпатська Січ”,

Текстова версія інтерв’ю 18 липня опублікована на сайті “Громадська культура”.

Артист ділиться, що коли людина цілодобово перебуває під прицільним вогнем, вона починає сприймати такі умови як належне, а боротьбу з російськими окупантами – як роботу.

– Коли ми вперше потрапили під обстріл, ми йшли з командиром мого батальйону та Сергієм Лойком, автором книги “Аеропорт”. Хтось нас здав, ми вийшли на поле і потрапили під обстріл. Я так швидко ніколи не бігав, і одразу зрозумів, навіщо каска… Падало все ближче і ближче, я вже попрощався з життям, зробив останнє фото. А мій побратим каже: “Люди, ми зараз з вами знаходимося у кращому місці. Це велика для нас честь”. Спочатку я подумав: “Що він меле?” А потім зрозумів – якщо людина заряджена на перемогу, вона вважає за честь робити цю справу, – розповів він.

Юрченко також переконаний, що страх заважає боротьбі.

– Коли тобі страшно – ти стаєш тягарем для хлопців, цього не повинно бути. Це виважена, чітка позиція – розуміти, що це робота, – зізнався він. – Насипають часто – і касетами, і фосфорами. Бігти від війни – марна справа. Ніхто не знає, куди прилетить, а роботу треба робити, доставляти боєприпаси. Війна – це не тільки сидіти в окопах чи наступати. Це логістика, це якісь потрібні речі – навіть крем від комарів. У цьому процесі задіяна величезна кількість людей, все налагоджено і сьогодні працює, як годинник.

Нагадаємо, Юрко Юрченко – український співак та композитор. Лідер гурту “Юркеш”. 2009 року отримав звання заслуженого артиста України.

Після повномасштабного вторгнення РФ до України у складі тероборони захищав Київ, потім вирушив на фронт, де і перебуває наразі.

Передрук без посилання на Ibilingua.com. заборонено.

Фото ілюстративне, з відкритих джерел, Фейсбук Yurcash/Юркеш