fbpx
Україна
Не треба мольфарів – український кулінарний експерт Євген Клопотенко розповів, якою буде Україна за 10 років і що чекає нас і країну у найближчий час. Дуже влучно: – На цьому буде побудована наша реальність

Не треба мольфарів! Український кулінарний експерт Євген Клопотенко 11 травня в інтерв’ю YouTube-каналу “Розмова” розповів, коли, на його думку, Україна здобуде перемогу над російськими окупантами.

 – Чим війна закінчиться? Ми будемо все життя воювати. Це буде, як Ізраїль з Палестиною. Ми станемо військовою країною, постійно житимемо у війні з Росією. Вони ніколи не підуть з наших територій, і ми житимемо постійно під тривоги, але навчимося усміхатися, жити, знати, що робити, коли на нас нападатимуть, створимо найбільшу армію у світі, – сказав Клопотенко. – Ніхто не нападатиме, бо всі зрозуміють, що ми суперсильні. Більше не можемо жити в парадигмі, що все буде добре. Але ти відчуватимеш більше безпеки. Ми коли дивимось – переживаємо, а коли кожен із нас буде всередині цієї війни – ми тоді станемо сильною та крутою нацією. По-іншому ніяк.

За словами 35-річного Клопотенка, він не збирається залишати Україну у найближчі 10 років.

– Україна переможе. Вона не може програти логічно. Ми не зможемо ніколи їх до кінця перемогти, а вони нас ніколи не зможуть до кінця знищити. І на цьому буде побудована наша реальність. Такого моменту не буде, що ми перемогли і типу вечірка. Такого моменту не буде. Не буде такого, що хтось підписав якийсь договір. Ніхто не віритиме жодному договору. Одним словом, ми переможемо, але не в тій формі, в якій очікуємо, – висловив свою думку кулінарний експерт.

Клопотенко поділився, що думає про повернення окупованих Росією Криму, Донецької та Луганської областей.

– Донбас і Крим ми повернемо через 10 років, коли станемо сильнішими за Росію, вони підпишуть з нами мирний договір і вийдуть з територій. І ми заберемо їх, і трохи Білгорода заберемо. Потім ми житимемо, житимемо, через 20 років вони стануть сильніше, знову нападуть. І ось так ми житимемо весь наш час, – сказав Клопотенко.

Слава Україні і ЗСУ!

Передрук без посилання на Ibilingua.com. заборонено.

Фото ілюстративне, з відкритих джерел.