fbpx
Суспільство
“Не знав, від кого наші діти”: ревнивого чоловіка вразили відповіді дружини на детекторі брехні

Чоловік навіть не цілував свою дружину, так як вважав її брудною зрадницю.

Подружжя Олеся і Руслан прийшли на шоу “Давай поговоримо про cekc” в надії врятувати сім’ю. Чоловік Олесі – справжній Отелло. Він ревнував дружину до сусіда-алкоголіка і навіть до свого рідного брата, а в пориві гніву міг підняти руку на дружину, пише сайт канала “СТБ”. 

Щоб дізнатися, зради Олесі – це плiд його фантазії або правда, Руслан погодився на експеримент, а дружина пройшла випробування детектором брехні, який розкрив всі таємниці.

Жінка запевняла, що жодного разу не давала приводу засумніватися в своїй вірності, проте чоловік підозрював її у зворотному. Через постійні скандали з iнтuмнoгo життя пари зникла нiжнicть, Руслан навіть не цілував свою дружину, так як вважав її брудною зрадницю.

Як з’ясувалося, грунтом для таких ревнощів став перший шлюб героїні. Коли Олеся і Руслан почали зустрічатися, жінка була одружена, а Руслан був її кoхaнцем. Однак не обійшлося і без вигадок ревнивця.

Експеримент показав, що чоловік бачить iнтмuнi сцени навіть в нешкідливих речax.

Після результатів від експерта Руслан визнав, що нерозумно поводився по відношенню до коханої. Завершальною точкою стало випробування поліграфом для Олесі.

Детектор брехні показав, що батько обох дочок сімейства – Руслан, а ні про який зв’язок Олесі з сусідом і братом героя і мови бути не могло.

Відео тут.

Джерело.